Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Wolfgang Paalen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Wolfgang Paalen: publikum na první pohled
Les Cosmogones přitahuje nejvíce pozornosti: 4 000 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 98% všech zobrazení profilu Wolfgang Paalen na OriginalUniqueArt.com. Následuje Untitled (Paysage Cassis II). Wolfgang Paalen zaznamenal celkem 3 900 návštěv: 900 na stránce umělce a 3 000 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 100% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 800 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (100%). Publikum se kloní k Jemný (Kontrast): 98% návštěv pro 18% katalogu umělce.
2 děl umělce Wolfgang Paalen, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 2 děl umělce Wolfgang Paalen, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik lidí sleduje Wolfgang Paalen měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 3 000 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Wolfgang Paalen?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Wolfgang Paalen?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 45,5% | 97,6% |
| Střední jas | 27,3% | 2,4% |
| Jasná rovnováha | 27,3% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,3% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 36,4% | 100,0% |
| Vyvážená jemnost | 36,4% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 27,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 63,6% | 100,0% |
| Živobylé | 9,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 9,1% | 0,0% |
| Jemný | 18,2% | 97,6% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 9,1% | 2,4% |
| Prohlášení | 63,6% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 27,3% | 2,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 27,3% | 97,6% |
| Jednotná paleta | 45,5% | 0,0% |
Která díla umělce Wolfgang Paalen přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El Velorio (The Vigil) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Cosmogones | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 900 | 0 | 0 |
| Pays interdit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Origins (Origines) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of André Breton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Surrealist Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'autophage (fulgurites) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The foreigners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (Paysage Cassis II) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Wolfgang Paalen?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 900 | 100,0% |
V jakých jazycích sledují Wolfgang Paalen?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Wolfgang Paalen a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Wolfgang Paalen
Která díla umělce Wolfgang Paalen přitahují nejvíce pozornosti?
- Les Cosmogones, s 4 000 návštěvami (98% všech zobrazení umělce Wolfgang Paalen). Výše uvedené pořadí obsahuje 2 děl.
Kolik lidí sleduje Wolfgang Paalen na OriginalUniqueArt.com?
- 3 900 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce a 3 000 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Wolfgang Paalen?
- Tvůrce Wolfgang Paalen sledují na zařízeních počítače (100%); počítače tvoří 100% všech návštěv.
Jaké díla od Wolfgang Paalen lidé preferují?
- Jemný (Kontrast): 98% návštěv oproti 18% v katalogu.