Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Winston Spencer Churchill na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Winston Spencer Churchill: jak vypadal rok návštěv
Coast Scene near Marseilles je nejvíce sledované dílo: 800 prohlídek za rok, což představuje 11% veškeré pozornosti věnované umělci Winston Spencer Churchill. Následuje jich La Fontaine de Vaucluse (II) a Lake Carezza with the Dolomites in the Distance (I). Stránka umělce zaznamenala 800 návštěv, díla 5 500 návštěv a celkem 6 300 návštěv. Zájem klesl o 94% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Srp 2026 s 3 300 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (52%), telefony (46%) a tablety (2%). Preferují Střední jas (Jasnost světla): 50% návštěv oproti 30% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Winston Spencer Churchill
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Winston Spencer Churchill.
-
1
Coast Scene near Marseilles, 1935
800 návštěv · 10,8%
-
2
La Fontaine de Vaucluse (II), 1948
600 návštěv · 8,1%
-
3
Lake Carezza with the Dolomites in the Distance (I), 1940
600 návštěv · 8,1%
-
4
Palm Trees and People at Marrakech, 1935
600 návštěv · 8,1%
-
5
Fontaine de Vaucluse, 1948
400 návštěv · 5,4%
-
6
Doris de Lavigne (1901–1942), Viscountess Castlerosse, 1930
400 návštěv · 5,4%
-
7
Lake Louise, Alberta, Canada (I), 1929
300 návštěv · 4,1%
-
8
The Dining Room at Chartwell with Diana Churchill (1909–1963), Later Lady Duncan Sandys, 1933
200 návštěv · 2,7%
-
9
Red Rocks in the South of France, 1950
200 návštěv · 2,7%
-
10
The Thames at Taplow, 1935
200 návštěv · 2,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Winston Spencer Churchill?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 300 | 2 400 |
| Srp 2026 | 500 | 2 800 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Winston Spencer Churchill?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Winston Spencer Churchill?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 6,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 8,0% | 9,5% |
| Střední jas | 30,0% | 50,0% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 40,5% |
| Luminózní | 6,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 10,0% | 5,4% |
| Jemné odstíny | 54,0% | 58,1% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 20,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,0% | 16,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 69,0% | 47,5% |
| Zemité tóny | 23,8% | 42,6% |
| Tmavé tóny | 2,4% | 6,6% |
| Monochromní | 2,4% | 1,6% |
| Pastelové barvy | 2,4% | 1,6% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 4,0% | 2,7% |
| Vyvážená | 78,0% | 68,9% |
| Živobylé | 18,0% | 28,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,0% | 9,5% |
| Jemný | 36,0% | 41,9% |
| Vyvážený | 8,0% | 4,0% |
| Výrazný | 22,0% | 32,4% |
| Prohlášení | 12,0% | 12,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 24,0% | 9,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,0% | 35,1% |
| Vyvážená harmonie | 12,0% | 24,3% |
| Silná barevná jednotnost | 42,0% | 31,1% |
| Jednotná paleta | 4,0% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Winston Spencer Churchill měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ightham Mote | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mimizan Lake (C.72) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Living Room at Port Lym… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottlescape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir John Lavery (1856–1941) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bronze Buddha and Scarlet H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene on the River Loup, Al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rocks near Cannes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View at Cap Martin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian Garden Scene (forme… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Winston Spencer Churchill podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 300 | 52,4% |
| telefony | 2 900 | 46,0% |
| tablety | 100 | 1,6% |
V jakých jazycích je Winston Spencer Churchill sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Winston Spencer Churchill a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 500 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 200 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 200 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 1 000 |
| po 12 Říj | 600 |
| út 13 Říj (předpověď) | 100 |
| st 14 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 200 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 800 |
| po 19 Říj (předpověď) | 600 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 500 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 1 000 |
| po 26 Říj (předpověď) | 700 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 600 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 1 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 800 |
Časté dotazy o Winston Spencer Churchill
Které dílo umělce Winston Spencer Churchill má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Coast Scene near Marseilles s 800 návštěvami, což představuje 11% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Winston Spencer Churchill na OriginalUniqueArt.com?
- 6 300 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce, 5 500 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Winston Spencer Churchill?
- Publikum pochází z počítače (52%), telefony (46%) a tablety (2%); počítače tvoří 52% návštěv.
Která díla Winston Spencer Churchill odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Střední jas (Jasnost světla) získávají 50% návštěv z 30% katalogu.