Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce William York Macgregor na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
William York Macgregor: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je The Carse of Lecropt: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% z celkového počtu prohlídek umělce William York Macgregor. Poté Nethy bridge a Stirling castle. Celkem 1 500 návštěv: 400 na stránce umělce, 1 100 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připravila 55% návštěv i přes pouhých 33% katalogu.
William York Macgregor: 8 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 8 děl umělce William York Macgregor, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
The Carse of Lecropt
200 návštěv · 18,2%
-
2
Nethy bridge
200 návštěv · 18,2%
-
3
Stirling castle
200 návštěv · 18,2%
-
4
The Sands at Morar
100 návštěv · 9,1%
-
5
Near st andrews
100 návštěv · 9,1%
-
6
The convent, twilight
100 návštěv · 9,1%
-
7
St Jean de Luz
100 návštěv · 9,1%
-
8
Chepstow castle
100 návštěv · 9,1%
Jak se měsíčně mění publikum umělce William York Macgregor?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 400 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly William York Macgregor obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce William York Macgregor?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 20,5% | 0,0% |
| Střední jas | 61,5% | 81,8% |
| Jasná rovnováha | 17,9% | 18,2% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 17,9% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 51,3% | 54,5% |
| Vyvážená jemnost | 28,2% | 45,5% |
| Jasná barevná přítomnost | 2,6% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 54,2% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 37,5% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 4,2% | 0,0% |
| Přírodní motivy | 4,2% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 17,9% | 18,2% |
| Vyvážená | 74,4% | 81,8% |
| Živobylé | 7,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,1% | 9,1% |
| Jemný | 17,9% | 27,3% |
| Vyvážený | 15,4% | 18,2% |
| Výrazný | 30,8% | 9,1% |
| Prohlášení | 30,8% | 36,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 23,1% | 18,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,8% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 10,3% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 33,3% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 20,5% | 18,2% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce William York Macgregor srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Vegetable Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Melrose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch a' Ghille Ghobaich, Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The quarry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The vegetable stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westerton, Bridge of Allan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Carse of Stirling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Castle on a Cliff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The convent, twilight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce William York Macgregor?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce William York Macgregor a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 100 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
William York Macgregor: krátké odpovědi
Které dílo umělce William York Macgregor má nejvyšší sledovanost?
- The Carse of Lecropt: 200 návštěv, což představuje 18% všech zobrazení umělce William York Macgregor. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Kolik návštěv má William York Macgregor?
- 1 500 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 1 100 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od William York Macgregor?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 55% návštěv pro 33% katalogu.