Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Willem Van Aelst na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Willem Van Aelst: publikum na první pohled
Still-Life with a Basket of Fruit on a Marble Ledge přitahuje nejvíce pozornosti: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% všech zobrazení profilu Willem Van Aelst na OriginalUniqueArt.com. Následuje Vase of Flowers with Pocket Watch a Still-Life with Fruit and a Crystal Vase. Willem Van Aelst zaznamenal celkem 1 200 návštěv: 500 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Publikum se kloní k Klasické (Atmosféra): 100% návštěv pro 33% katalogu umělce.
7 děl umělce Willem Van Aelst, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 7 děl umělce Willem Van Aelst, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Still-Life with a Basket of Fruit on a Marble Ledge, 1650
100 návštěv · 14,3%
-
2
Vase of Flowers with Pocket Watch, 1656
100 návštěv · 14,3%
-
3
Still-Life with Fruit and a Crystal Vase, 1650
100 návštěv · 14,3%
-
4
Breakfast Piece, 1671
100 návštěv · 14,3%
-
5
Still-Life, 1645
100 návštěv · 14,3%
-
6
Fruit Still-Life, 1677
100 návštěv · 14,3%
-
7
Still-Life with Armour, 1635
100 návštěv · 14,3%
Kolik lidí sleduje Willem Van Aelst měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Willem Van Aelst?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Willem Van Aelst?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klasické | 33,3% | 100,0% |
| Klidná atmosféra | 33,3% | 0,0% |
| Dramatický | 33,3% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Reflektivní | 33,3% | 100,0% |
| Dramatický | 33,3% | 0,0% |
| Melancholický | 33,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 82,6% | 85,7% |
| Měkké stínění | 13,0% | 0,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 4,3% | 14,3% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 82,6% | 100,0% |
| Jemné odstíny | 17,4% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 100,0% | 100,0% |
| Vyvážená | 0,0% | 0,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 30,4% | 42,9% |
| Jemný | 21,7% | 14,3% |
| Vyvážený | 21,7% | 28,6% |
| Výrazný | 13,0% | 14,3% |
| Prohlášení | 13,0% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 17,4% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 21,7% | 28,6% |
| Vyvážená harmonie | 26,1% | 14,3% |
| Silná barevná jednotnost | 30,4% | 28,6% |
| Jednotná paleta | 4,3% | 14,3% |
Která díla umělce Willem Van Aelst přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life of Dead Birds an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers with Pocket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still-Life with Hunting Equ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Still Life with a Ti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit and C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with a Basket of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit, Parr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Willem Van Aelst?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Willem Van Aelst a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 200 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 200 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Willem Van Aelst
Která díla umělce Willem Van Aelst přitahují nejvíce pozornosti?
- Still-Life with a Basket of Fruit on a Marble Ledge, s 100 návštěvami (14% všech zobrazení umělce Willem Van Aelst). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 děl.
Kolik lidí sleduje Willem Van Aelst na OriginalUniqueArt.com?
- 1 200 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Willem Van Aelst lidé preferují?
- Klasické (Atmosféra): 100% návštěv oproti 33% v katalogu.