Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Willem De Kooning na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Willem De Kooning: jak vypadal rok návštěv
Žena I je nejvíce sledované dílo: 19 600 prohlídek za rok, což představuje 36% veškeré pozornosti věnované umělci Willem De Kooning. Následuje jich Výkop a Přístup do řeky. Stránka umělce zaznamenala 33 900 návštěv, díla 20 800 návštěv a celkem 54 700 návštěv. Zájem vzrostl o 57% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 16 100 návštěvami. Návštěvníci čtou v anglicky (26%), francouzsky (18%) a italsky (10%). Návštěvníci přicházejí z Francie (22%), Spojené státy americké (12%) a Itálie (8%). Návštěvníci sledují na počítače (54%), telefony (40%) a tablety (6%). Preferují Tmavé tóny (Barevná paleta): 53% návštěv oproti 13% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Willem De Kooning
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Willem De Kooning.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
700
Čec 2026
7 900
8 200
Srp 2026
4 500
7 100
Zář 2026
8 500
1 700
Říj 2026
12 900
3 100
Kdy jsou k vidění díla umělce Willem De Kooning?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Willem De Kooning?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
50,0%
67,0%
Výrazné
34,1%
20,8%
Klidná atmosféra
0,0%
7,7%
Elegance
6,8%
3,0%
Zemité tóny
4,5%
0,6%
Romantický
2,3%
0,6%
Industriální
2,3%
0,0%
Hravý
0,0%
0,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
50,0%
60,4%
Napětí
6,8%
10,8%
Reflektivní
4,5%
8,7%
Energický
6,8%
4,7%
Vášnivý
2,3%
4,7%
Melancholický
11,4%
3,2%
Výrazný
9,1%
2,6%
Záhadný
2,3%
2,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,0%
4,8%
Měkké stínění
2,0%
2,1%
Střední jas
22,0%
62,0%
Jasná rovnováha
36,0%
21,4%
Luminózní
32,0%
9,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
28,0%
3,7%
Jemné odstíny
16,0%
16,4%
Vyvážená jemnost
28,0%
17,0%
Jasná barevná přítomnost
26,0%
60,7%
Sytá barva
2,0%
2,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
13,0%
53,4%
Neutrální tóny
47,8%
18,4%
Pastelové barvy
13,0%
14,6%
Zemité tóny
17,4%
12,7%
Monochromní
8,7%
0,8%
Výrazné
0,0%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
20,0%
2,8%
Vyvážená
36,0%
24,4%
Živobylé
44,0%
72,8%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
36,0%
21,0%
Jemný
18,0%
8,0%
Vyvážený
14,0%
10,8%
Výrazný
12,0%
11,6%
Prohlášení
20,0%
48,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,0%
12,7%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
8,4%
Vyvážená harmonie
10,0%
43,8%
Silná barevná jednotnost
26,0%
22,7%
Jednotná paleta
30,0%
12,5%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Willem De Kooning měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Žena I
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
4 200
300
500
Výkop
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
700
300
Přístup do řeky
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
1 100
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Ženy zpívající II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Asheville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marilyn Monroe
0
0
0
0
0
0
0
0
200
700
0
0
Návštěva, Tate Gallery
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Women singing ii tate galle…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Zurich
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení publika Willem De Kooning podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
29 800
54,5%
telefony
21 700
39,7%
tablety
3 200
5,9%
V jakých jazycích je Willem De Kooning sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 200
25,8%
francouzsky
2 200
17,7%
italsky
1 200
9,7%
arabsky
700
5,6%
španělsky
700
5,6%
gruzínštinou
700
5,6%
korejsky
700
5,6%
japonsky
500
4,0%
Chinese
500
4,0%
nizozemsky
400
3,2%
Kolik denních návštěv má Willem De Kooning a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
ne 11 Říj
1 000
po 12 Říj
900
út 13 Říj
900
st 14 Říj
1 000
čt 15 Říj
1 700
pá 16 Říj
1 100
so 17 Říj
1 400
ne 18 Říj
1 000
po 19 Říj
700
út 20 Říj
1 000
st 21 Říj
800
čt 22 Říj
900
pá 23 Říj
1 400
so 24 Říj
800
ne 25 Říj
2 300
po 26 Říj
700
út 27 Říj
2 800
st 28 Říj
2 100
čt 29 Říj
1 500
pá 30 Říj
300
so 31 Říj
300
ne 1 Lis (předpověď)
1 900
po 2 Lis (předpověď)
1 000
út 3 Lis (předpověď)
2 100
st 4 Lis (předpověď)
1 700
čt 5 Lis (předpověď)
1 800
pá 6 Lis (předpověď)
1 200
so 7 Lis (předpověď)
1 100
ne 8 Lis (předpověď)
2 000
po 9 Lis (předpověď)
1 100
út 10 Lis (předpověď)
2 200
st 11 Lis (předpověď)
1 800
čt 12 Lis (předpověď)
1 900
pá 13 Lis (předpověď)
1 300
so 14 Lis (předpověď)
1 200
ne 15 Lis (předpověď)
2 100
po 16 Lis (předpověď)
1 100
út 17 Lis (předpověď)
2 300
st 18 Lis (předpověď)
1 900
čt 19 Lis (předpověď)
2 000
pá 20 Lis (předpověď)
1 400
so 21 Lis (předpověď)
1 200
Časté dotazy o Willem De Kooning
Které dílo umělce Willem De Kooning má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Žena I s 19 600 návštěvami, což představuje 36% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Willem De Kooning na OriginalUniqueArt.com?
54 700 návštěv za dvanáct měsíců: 33 900 na stránce umělce, 20 800 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Willem De Kooning?
Publikum pochází z počítače (54%), telefony (40%) a tablety (6%); počítače tvoří 54% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Willem De Kooning?
anglicky (26%), francouzsky (18%) a italsky (10%); anglicky pokrývá 26%.
Která díla Willem De Kooning odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Tmavé tóny (Barevná paleta) získávají 53% návštěv z 13% katalogu.