Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Wen Zhengming na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Wen Zhengming: publikum na první pohled
明 文徵明 東林避暑圖 卷 Summer Retreat in the Eastern Grove přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% všech zobrazení profilu Wen Zhengming na OriginalUniqueArt.com. Následuje Eight views of the Yellow Mountains a The Gathering at the Orchid Pavilion (handscroll)\n\nOverview of The Gathering at the Orchid Pavilion(handscroll). Wen Zhengming zaznamenal celkem 1 300 návštěv: 600 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 300 návštěvami. Publikum se kloní k Monochromní (Barevná paleta): 50% návštěv pro 28% katalogu umělce.
9 děl umělce Wen Zhengming, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 9 děl umělce Wen Zhengming, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
明 文徵明 東林避暑圖 卷 Summer Retreat in the Eastern Grove, 1515
200 návštěv · 20,0%
-
2
Eight views of the Yellow Mountains, 1681
100 návštěv · 10,0%
-
3
The Gathering at the Orchid Pavilion (handscroll)\n\nOverview of The Gathering at the Orchid Pavilion(handscroll)
100 návštěv · 10,0%
-
4
Mountain Landscape, 1644
100 návštěv · 10,0%
-
5
明 文徵明 拙政園圖詩 冊 Garden of the Inept Administrator, 1551
100 návštěv · 10,0%
-
6
Eight Songs of the Xiao and Xiang Rivers
100 návštěv · 10,0%
-
7
View of Lake Tai, 1543
100 návštěv · 10,0%
-
8
FEELING OF MUSIC IN AN EMPTY MOUTAIN
100 návštěv · 10,0%
-
9
Lu Ji’s Essay on Literature, 1547
100 návštěv · 10,0%
Kolik lidí sleduje Wen Zhengming měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 600 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Wen Zhengming?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Wen Zhengming?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 4,7% | 0,0% |
| Střední jas | 20,9% | 30,0% |
| Jasná rovnováha | 37,2% | 40,0% |
| Luminózní | 37,2% | 30,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 46,5% | 30,0% |
| Jemné odstíny | 44,2% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 4,7% | 10,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 51,2% | 30,0% |
| Monochromní | 27,9% | 50,0% |
| Zemité tóny | 16,3% | 10,0% |
| Tmavé tóny | 4,7% | 10,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 16,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 76,7% | 90,0% |
| Živobylé | 7,0% | 10,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 62,8% | 80,0% |
| Jemný | 18,6% | 10,0% |
| Vyvážený | 7,0% | 0,0% |
| Výrazný | 7,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 4,7% | 10,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 14,0% | 10,0% |
| Jednotná paleta | 86,1% | 90,0% |
Která díla umělce Wen Zhengming přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 明 文徵明 東林避暑圖 卷 Summer Retrea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Trees by a Cold Waterfa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the deep shade of a bamb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing the Qin in the Shad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fan-shaped landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listening to the Bamboo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 明 文徵明 叢桂齋圖 卷 The Cassia Gro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Wen Zhengming?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Wen Zhengming a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 200 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 200 |
Otázky k Wen Zhengming
Která díla umělce Wen Zhengming přitahují nejvíce pozornosti?
- 明 文徵明 東林避暑圖 卷 Summer Retreat in the Eastern Grove, s 200 návštěvami (20% všech zobrazení umělce Wen Zhengming). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 děl.
Kolik lidí sleduje Wen Zhengming na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 700 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Wen Zhengming lidé preferují?
- Monochromní (Barevná paleta): 50% návštěv oproti 28% v katalogu.