Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Walter Linsley Meegan na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Walter Linsley Meegan: publikum na první pohled
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon přitahuje nejvíce pozornosti: 1 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 43% všech zobrazení profilu Walter Linsley Meegan na OriginalUniqueArt.com. Následuje Kirkstall Abbey, by moon light a Street Scene at Night. Walter Linsley Meegan zaznamenal celkem 4 400 návštěv: 1 800 na stránce umělce a 2 600 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 3 100 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (57%) a telefony (43%). Publikum se kloní k Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 64% návštěv pro 45% katalogu umělce.
8 děl umělce Walter Linsley Meegan, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 8 děl umělce Walter Linsley Meegan, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1 200 návštěv · 42,9%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
600 návštěv · 21,4%
-
3
Street Scene at Night
300 návštěv · 10,7%
-
4
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 návštěv · 7,1%
-
5
River Scene with Bridge and Cattle
200 návštěv · 7,1%
-
6
Redcote Bridge, Armley, By Moonlight
100 návštěv · 3,6%
-
7
Scalby Mills near Scarborough
100 návštěv · 3,6%
-
8
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 návštěv · 3,6%
Kolik lidí sleduje Walter Linsley Meegan měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 1 100 | 2 000 |
| Srp 2026 | 600 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 400 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Walter Linsley Meegan?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Walter Linsley Meegan?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 27,3% | 32,1% |
| Měkké stínění | 36,4% | 53,6% |
| Střední jas | 9,1% | 3,6% |
| Jasná rovnováha | 27,3% | 10,7% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 9,1% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 45,5% | 35,7% |
| Vyvážená jemnost | 45,5% | 64,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 18,2% | 21,4% |
| Vyvážená | 72,7% | 75,0% |
| Živobylé | 9,1% | 3,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 9,1% | 3,6% |
| Vyvážený | 9,1% | 0,0% |
| Výrazný | 27,3% | 39,3% |
| Prohlášení | 54,5% | 57,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,2% | 7,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,2% | 25,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 63,6% | 67,9% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Která díla umělce Walter Linsley Meegan přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 100 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 0 | 100 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Bridge and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Walter Linsley Meegan?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 2 500 | 56,8% |
| telefony | 1 900 | 43,2% |
V jakých jazycích sledují Walter Linsley Meegan?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Walter Linsley Meegan a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 300 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Walter Linsley Meegan
Která díla umělce Walter Linsley Meegan přitahují nejvíce pozornosti?
- Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon, s 1 200 návštěvami (43% všech zobrazení umělce Walter Linsley Meegan). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 děl.
Kolik lidí sleduje Walter Linsley Meegan na OriginalUniqueArt.com?
- 4 400 návštěv za dvanáct měsíců: 1 800 na stránce umělce a 2 600 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Walter Linsley Meegan?
- Tvůrce Walter Linsley Meegan sledují na zařízeních počítače (57%) a telefony (43%); počítače tvoří 57% všech návštěv.
Jaké díla od Walter Linsley Meegan lidé preferují?
- Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 64% návštěv oproti 45% v katalogu.