Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Vlaho Bukovac na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Vlaho Bukovac: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je In the Boudoir: 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 33% z celkového počtu prohlídek umělce Vlaho Bukovac. Poté A moment's distraction a Paní Richard Le Doux. Celkem 1 800 návštěv: 400 na stránce umělce, 1 400 u děl. Publikum roste: o 300% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Elegance (Atmosféra) si připravila 60% návštěv i přes pouhých 8% katalogu.
Vlaho Bukovac: 6 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 6 děl umělce Vlaho Bukovac, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Vlaho Bukovac?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
900
Srp 2026
100
100
Zář 2026
100
0
Říj 2026
0
400
Jak se v průběhu roku s díly Vlaho Bukovac obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Vlaho Bukovac?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
8,3%
60,0%
Romantický
25,0%
20,0%
Klasické
16,7%
20,0%
Dramatický
16,7%
0,0%
Pokojný
16,7%
0,0%
Eterický
8,3%
0,0%
Zlatavý luxus
8,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
41,7%
40,0%
Romantický
8,3%
60,0%
Eterický
16,7%
0,0%
Klidná
8,3%
0,0%
Dramatický
8,3%
0,0%
Radostný
8,3%
0,0%
Pokojný
8,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
21,7%
33,3%
Měkké stínění
43,5%
26,7%
Střední jas
34,8%
40,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
34,8%
20,0%
Jemné odstíny
21,7%
0,0%
Vyvážená jemnost
39,1%
80,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
4,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
39,1%
20,0%
Vyvážená
56,5%
80,0%
Živobylé
4,3%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,3%
0,0%
Jemný
17,4%
26,7%
Vyvážený
13,0%
0,0%
Výrazný
26,1%
26,7%
Prohlášení
39,1%
46,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
17,4%
13,3%
Jemně promíchaná paleta
17,4%
20,0%
Vyvážená harmonie
17,4%
6,7%
Silná barevná jednotnost
30,4%
0,0%
Jednotná paleta
17,4%
60,0%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Vlaho Bukovac srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
La Grande Iza
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Samson Fox
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
John the Baptist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
High Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Reclining nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Toast
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Our Forefathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
By the Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Koketa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakým jazykem mluví publikum umělce Vlaho Bukovac?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Vlaho Bukovac a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
100
pá 6 Lis
100
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
100
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
100
čt 26 Lis (předpověď)
100
pá 27 Lis (předpověď)
100
so 28 Lis (předpověď)
0
Vlaho Bukovac: krátké odpovědi
Které dílo umělce Vlaho Bukovac má nejvyšší sledovanost?
In the Boudoir: 500 návštěv, což představuje 33% všech zobrazení umělce Vlaho Bukovac. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Kolik návštěv má Vlaho Bukovac?
1 800 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 1 400 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Vlaho Bukovac?
Ano, Elegance (Atmosféra): 60% návštěv pro 8% katalogu.