Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Victor Huguet na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Victor Huguet: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Oasis in el kantara: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 50% z celkového počtu prohlídek umělce Victor Huguet. Poté Coats of arms of King João I and Queen Phillipa of Lancaster a Horses drinking. Celkem 200 návštěv: 100 na stránce umělce, 100 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 100 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Vyvážená harmonie (Harmonie barev) si připravila 75% návštěv i přes pouhých 14% katalogu.
Victor Huguet: 3 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 3 děl umělce Victor Huguet, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Victor Huguet?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
100
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
0
Jak se v průběhu roku s díly Victor Huguet obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Victor Huguet?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
42,9%
33,3%
Pokojný
28,6%
66,7%
Mystický
14,3%
0,0%
Nostalgický
14,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
42,9%
66,7%
Duchovní
42,9%
0,0%
Výrazný
14,3%
33,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
17,9%
0,0%
Střední jas
50,0%
25,0%
Jasná rovnováha
32,1%
75,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
17,9%
25,0%
Jemné odstíny
57,1%
50,0%
Vyvážená jemnost
17,9%
25,0%
Jasná barevná přítomnost
3,6%
0,0%
Sytá barva
3,6%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
57,7%
25,0%
Neutrální tóny
34,6%
75,0%
Tmavé tóny
3,9%
0,0%
Přírodní motivy
3,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
10,7%
0,0%
Vyvážená
78,6%
100,0%
Živobylé
10,7%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,7%
0,0%
Jemný
14,3%
0,0%
Vyvážený
17,9%
50,0%
Výrazný
25,0%
0,0%
Prohlášení
32,1%
50,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,3%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
10,7%
0,0%
Vyvážená harmonie
14,3%
75,0%
Silná barevná jednotnost
32,1%
25,0%
Jednotná paleta
28,6%
0,0%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Victor Huguet srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Travellers in the desert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ravine Near Biskra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oasis in el kantara
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oasis edge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Coats of arms of King João…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Archivolts and tympanum of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Arabs on the March
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Horseman at the door of a n…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
By The Water
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Archivolts of the west port…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakým jazykem mluví publikum umělce Victor Huguet?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Victor Huguet a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
Victor Huguet: krátké odpovědi
Které dílo umělce Victor Huguet má nejvyšší sledovanost?
Oasis in el kantara: 200 návštěv, což představuje 50% všech zobrazení umělce Victor Huguet. Seznam pokračuje až do pořadí 3.
Kolik návštěv má Victor Huguet?
200 za dvanáct měsíců (100 na stránce umělce, 100 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Victor Huguet?
Ano, Vyvážená harmonie (Harmonie barev): 75% návštěv pro 14% katalogu.