Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Vasilij Maximov na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Vasilij Maximov: jak vypadal rok návštěv
The Diploma je nejvíce sledované dílo: 400 prohlídek za rok, což představuje 17% veškeré pozornosti věnované umělci Vasilij Maximov. Následuje jich The Monastery Gate a The Icon Corner. Stránka umělce zaznamenala 800 návštěv, díla 2 200 návštěv a celkem 3 000 návštěv. Zájem klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 600 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (100%). Preferují Jemné odstíny (Nasycení barev): 75% návštěv oproti 54% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Vasilij Maximov
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Vasilij Maximov.
-
1
The Diploma, 1890
400 návštěv · 16,7%
-
2
The Monastery Gate
300 návštěv · 12,5%
-
3
The Icon Corner, 1869
200 návštěv · 8,3%
-
4
Interior of a Peasant House, 1869
200 návštěv · 8,3%
-
5
Grandmother's Tales, 1867
200 návštěv · 8,3%
-
6
Dividing the Property, 1876
200 návštěv · 8,3%
-
7
Girl at the Barn Door, 1874
200 návštěv · 8,3%
-
8
The Forester, 1893
200 návštěv · 8,3%
-
9
Like the Adults, 1864
100 návštěv · 4,2%
-
10
The Little Mechanic, 1871
100 návštěv · 4,2%
Kdy lidé navštěvují stránku Vasilij Maximov?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 800 | 1 800 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Vasilij Maximov?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Vasilij Maximov?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 62,5% | 41,7% |
| Měkké stínění | 16,7% | 37,5% |
| Střední jas | 16,7% | 20,8% |
| Jasná rovnováha | 4,2% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 4,2% |
| Jemné odstíny | 54,2% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 12,5% | 20,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 33,3% |
| Vyvážená | 50,0% | 66,7% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,7% | 0,0% |
| Jemný | 8,3% | 4,2% |
| Vyvážený | 16,7% | 8,3% |
| Výrazný | 20,8% | 37,5% |
| Prohlášení | 37,5% | 50,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 37,5% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 4,2% | 4,2% |
| Vyvážená harmonie | 29,2% | 41,7% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 29,2% |
| Jednotná paleta | 4,2% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Vasilij Maximov měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Diploma | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Russian Hut Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dividing the Property | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Motherhood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dreams of the Future | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandmother's Tales | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Listeners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Little Mechanic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Like the Adults | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Peasant House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení publika Vasilij Maximov podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 3 000 | 100,0% |
V jakých jazycích je Vasilij Maximov sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Vasilij Maximov a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 100 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 100 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 200 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 200 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Vasilij Maximov
Které dílo umělce Vasilij Maximov má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve The Diploma s 400 návštěvami, což představuje 17% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Vasilij Maximov na OriginalUniqueArt.com?
- 3 000 návštěv za dvanáct měsíců: 800 na stránce umělce, 2 200 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Vasilij Maximov?
- Publikum pochází z počítače (100%); počítače tvoří 100% návštěv.
Která díla Vasilij Maximov odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Jemné odstíny (Nasycení barev) získávají 75% návštěv z 54% katalogu.