Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ugolino Di Nerio na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Ugolino Di Nerio: jak vypadal rok návštěv
Saint Simon and Saint Thaddeus (Jude) je nejvíce sledované dílo: 600 prohlídek za rok, což představuje 26% veškeré pozornosti věnované umělci Ugolino Di Nerio. Následuje jich The Resurrection (detail) a Virgin and Child. Stránka umělce zaznamenala 900 návštěv, díla 1 800 návštěv a celkem 2 700 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 100 návštěvami. Preferují Střední jas (Jasnost světla): 52% návštěv oproti 28% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Ugolino Di Nerio
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Ugolino Di Nerio.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
800
1 300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
400
Kdy jsou k vidění díla umělce Ugolino Di Nerio?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Ugolino Di Nerio?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Mystický
35,1%
33,3%
Dramatický
18,9%
19,1%
Eterický
21,6%
4,8%
Pokojný
10,8%
9,5%
Klasické
8,1%
9,5%
Klidná atmosféra
2,7%
14,3%
Inspirační
2,7%
9,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
78,4%
90,5%
Závažný a tklivý
10,8%
0,0%
Pokojný
2,7%
9,5%
Melancholický
2,7%
0,0%
Romantický
2,7%
0,0%
Napětí
2,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
0,0%
Měkké stínění
48,0%
39,1%
Střední jas
28,0%
52,2%
Jasná rovnováha
18,0%
8,7%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
2,0%
0,0%
Jemné odstíny
8,0%
4,3%
Vyvážená jemnost
40,0%
34,8%
Jasná barevná přítomnost
50,0%
60,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
53,1%
60,9%
Zemité tóny
26,5%
30,4%
Neutrální tóny
20,4%
8,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
2,0%
0,0%
Vyvážená
52,0%
39,1%
Živobylé
46,0%
60,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
0,0%
Jemný
20,0%
30,4%
Vyvážený
18,0%
8,7%
Výrazný
22,0%
26,1%
Prohlášení
34,0%
34,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
6,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
58,0%
56,5%
Jednotná paleta
32,0%
43,5%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Ugolino Di Nerio měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Saint Simon and Saint Thadd…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Saint Matthew
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child with Saints
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child Enthroned…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Louis of Toulouse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Margaret Holding the Cr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Worshipping Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucified Christ with Donors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Peter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Paul
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Ugolino Di Nerio sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
100
100,0%
Kolik denních návštěv má Ugolino Di Nerio a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
200
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
300
st 28 Říj
200
čt 29 Říj
200
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Ugolino Di Nerio
Které dílo umělce Ugolino Di Nerio má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Saint Simon and Saint Thaddeus (Jude) s 600 návštěvami, což představuje 26% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Ugolino Di Nerio na OriginalUniqueArt.com?
2 700 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce umělce, 1 800 u děl.
Která díla Ugolino Di Nerio odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Střední jas (Jasnost světla) získávají 52% návštěv z 28% katalogu.