Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Tobias Verhaecht na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Tobias Verhaecht: publikum na první pohled
The Tower Of Babel přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 27% všech zobrazení profilu Tobias Verhaecht na OriginalUniqueArt.com. Následuje La Deliverance Miraculeuse De I'empereur Maximilien a Tower Of Babel. Tobias Verhaecht zaznamenal celkem 1 100 návštěv: 600 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Publikum se kloní k Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv pro 50% katalogu umělce.
6 děl umělce Tobias Verhaecht, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 6 děl umělce Tobias Verhaecht, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
The Tower Of Babel
300 návštěv · 27,3%
-
2
La Deliverance Miraculeuse De I'empereur Maximilien
300 návštěv · 27,3%
-
3
Tower Of Babel
200 návštěv · 18,2%
-
4
La Punition De Niobé
100 návštěv · 9,1%
-
5
Landscape With The Conversion Of Saint Paul
100 návštěv · 9,1%
-
6
Wooded Landscape with a Reading Hermit
100 návštěv · 9,1%
Kolik lidí sleduje Tobias Verhaecht měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Tobias Verhaecht?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Tobias Verhaecht?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 71,4% | 100,0% |
| Inspirační | 14,3% | 0,0% |
| Mystický | 14,3% | 0,0% |
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Dramatický | 57,1% | 100,0% |
| Melancholický | 14,3% | 0,0% |
| Reflektivní | 14,3% | 0,0% |
| Duchovní | 14,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,3% | 0,0% |
| Měkké stínění | 60,9% | 100,0% |
| Střední jas | 17,4% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 13,0% | 0,0% |
| Luminózní | 4,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 56,5% | 27,3% |
| Jemné odstíny | 30,4% | 63,6% |
| Vyvážená jemnost | 4,3% | 9,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,7% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 100,0% |
| Neutrální tóny | 33,3% | 0,0% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,9% | 81,8% |
| Vyvážená | 30,4% | 18,2% |
| Živobylé | 8,7% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,3% | 0,0% |
| Jemný | 4,3% | 27,3% |
| Vyvážený | 21,7% | 27,3% |
| Výrazný | 26,1% | 36,4% |
| Prohlášení | 43,5% | 9,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 21,7% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 17,4% | 9,1% |
| Vyvážená harmonie | 21,7% | 36,4% |
| Silná barevná jednotnost | 21,7% | 45,5% |
| Jednotná paleta | 17,4% | 9,1% |
Která díla umělce Tobias Verhaecht přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Fall of Icarus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| wide landscape with Moses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Aeschylus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain landscape with Tob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rocky Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Valley Between Mounta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aetas Ferrea (the Iron Age) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tower of Babel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Tobias Verhaecht?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Tobias Verhaecht a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 100 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 100 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 200 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Tobias Verhaecht
Která díla umělce Tobias Verhaecht přitahují nejvíce pozornosti?
- The Tower Of Babel, s 300 návštěvami (27% všech zobrazení umělce Tobias Verhaecht). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 děl.
Kolik lidí sleduje Tobias Verhaecht na OriginalUniqueArt.com?
- 1 100 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 500 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Tobias Verhaecht lidé preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 50% v katalogu.