Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Titian Ramsay Peale Ii na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Titian Ramsay Peale Ii: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Allegorie Prudence: 2 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 5% z celkového počtu prohlídek umělce Titian Ramsay Peale Ii. Poté Diana a Aktéon a Portrét Jacopa Strada. Celkem 78 700 návštěv: 28 900 na stránce umělce, 49 800 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 17% méně návštěv v období Říj 2026 oproti Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 34 900 návštěvami. Jazyky publika: anglicky (46%), španělsky (16%) a rusky (10%). Země diváků: Spojené státy americké (13%), Bulharsko (6%) a Brazílie (6%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (70%), telefony (26%) a tablety (3%). Jedna chuť vyniká: Zemité tóny (Barevná paleta) si připravila 93% návštěv i přes pouhých 26% katalogu.
Titian Ramsay Peale Ii: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Titian Ramsay Peale Ii, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Titian Ramsay Peale Ii?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
1 700
Čec 2026
7 600
27 300
Srp 2026
7 800
6 300
Zář 2026
7 700
7 500
Říj 2026
5 600
7 000
Jak se v průběhu roku s díly Titian Ramsay Peale Ii obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Titian Ramsay Peale Ii?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
20,0%
46,1%
Dramatický
20,0%
25,4%
Romantický
0,0%
8,3%
Klasické
8,0%
7,0%
Klidná atmosféra
20,0%
5,3%
Pokojný
8,0%
5,5%
Přírodní
12,0%
0,7%
Eterický
0,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
16,0%
27,6%
Melancholický
4,0%
14,8%
Klidná
20,0%
13,9%
Romantický
0,0%
10,4%
Dramatický
12,0%
7,0%
Duchovní
4,0%
5,3%
Záhadný
0,0%
4,6%
Závažný a tklivý
4,0%
3,9%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,1%
69,8%
Měkké stínění
16,2%
24,4%
Střední jas
24,3%
3,9%
Jasná rovnováha
24,3%
0,7%
Luminózní
27,0%
1,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
64,9%
22,8%
Jemné odstíny
16,2%
59,3%
Vyvážená jemnost
16,2%
15,3%
Jasná barevná přítomnost
2,7%
2,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
26,5%
93,0%
Neutrální tóny
61,8%
2,4%
Tmavé tóny
5,9%
3,8%
Monochromní
2,9%
0,6%
Pastelové barvy
2,9%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
64,9%
59,5%
Vyvážená
24,3%
36,7%
Živobylé
10,8%
3,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
13,5%
21,8%
Jemný
18,9%
28,6%
Vyvážený
8,1%
12,8%
Výrazný
10,8%
18,2%
Prohlášení
48,6%
18,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,1%
7,9%
Jemně promíchaná paleta
13,5%
16,3%
Vyvážená harmonie
16,2%
13,5%
Silná barevná jednotnost
32,4%
46,1%
Jednotná paleta
29,7%
16,1%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Titian Ramsay Peale Ii srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
American Bison Bull, (paint…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kilauea by Day
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of Peale's Museum,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kilauea Crater, Day Scene,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Volcano of Kaluea Pele as S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
West Crater of Kaluea Pele…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fort Sutter, (painting)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kilauea by Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Titian Ramsay Peale (a Self…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rehoboth Beach, (painting)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Titian Ramsay Peale Ii sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
55 300
70,3%
telefony
20 800
26,4%
tablety
2 600
3,3%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Titian Ramsay Peale Ii?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 300
46,0%
španělsky
800
16,0%
rusky
500
10,0%
bulharsky
300
6,0%
nizozemsky
300
6,0%
arabsky
200
4,0%
portugalsky
200
4,0%
litevsky
100
2,0%
polsky
100
2,0%
turecky
100
2,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Titian Ramsay Peale Ii a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
500
út 13 Říj
400
st 14 Říj
600
čt 15 Říj
600
pá 16 Říj
500
so 17 Říj
700
ne 18 Říj
700
po 19 Říj
400
út 20 Říj
1 000
st 21 Říj
1 200
čt 22 Říj
800
pá 23 Říj
400
so 24 Říj
1 300
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
Titian Ramsay Peale Ii: krátké odpovědi
Které dílo umělce Titian Ramsay Peale Ii má nejvyšší sledovanost?
Allegorie Prudence: 2 900 návštěv, což představuje 5% všech zobrazení umělce Titian Ramsay Peale Ii. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Titian Ramsay Peale Ii?
78 700 za dvanáct měsíců (28 900 na stránce umělce, 49 800 u děl).
Sledují lidé Titian Ramsay Peale Ii na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (70%), telefony (26%) a tablety (3%); vede počítače s podílem 70%.
Sleduje Titian Ramsay Peale Ii několik jazyků?
Ano: anglicky (46%), španělsky (16%) a rusky (10%). Na prvním místě je anglicky s podílem 46%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Titian Ramsay Peale Ii?
Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 93% návštěv pro 26% katalogu.