Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Somerscales na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Somerscales: publikum na první pohled
A Man Overboard přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 21% všech zobrazení profilu Thomas Somerscales na OriginalUniqueArt.com. Následuje Paddle Tug Towing a Full Rigged Ship a The Pier, Kingston upon Hull. Thomas Somerscales zaznamenal celkem 1 400 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 75% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Publikum se kloní k Živobylé (Intenzita barev): 21% návštěv pro 3% katalogu umělce.
10 děl umělce Thomas Somerscales, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Thomas Somerscales, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
A Man Overboard, 1893
300 návštěv · 21,4%
-
2
Paddle Tug Towing a Full Rigged Ship, 1902
200 návštěv · 14,3%
-
3
The Pier, Kingston upon Hull, 1922
200 návštěv · 14,3%
-
4
The Battle of Trafalgar, 21 October 1805, 1894
100 návštěv · 7,1%
-
5
Sailing Vessels off the Coast, 1916
100 návštěv · 7,1%
-
6
SS 'Immingham', 1906
100 návštěv · 7,1%
-
7
After the Gale, 1895
100 návštěv · 7,1%
-
8
Crossing the Straits of Magellan
100 návštěv · 7,1%
-
9
Hove to for a Pilot, 1896
100 návštěv · 7,1%
-
10
Panoramic View of Beverley, East Riding of Yorkshire
100 návštěv · 7,1%
Kolik lidí sleduje Thomas Somerscales měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 200 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Thomas Somerscales?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Thomas Somerscales?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,8% | 7,1% |
| Měkké stínění | 11,1% | 7,1% |
| Střední jas | 47,2% | 35,7% |
| Jasná rovnováha | 33,3% | 50,0% |
| Luminózní | 5,6% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 52,8% | 42,9% |
| Jemné odstíny | 41,7% | 35,7% |
| Vyvážená jemnost | 5,6% | 21,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 44,4% | 35,7% |
| Vyvážená | 52,8% | 42,9% |
| Živobylé | 2,8% | 21,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 13,9% | 14,3% |
| Jemný | 27,8% | 35,7% |
| Vyvážený | 2,8% | 0,0% |
| Výrazný | 19,4% | 7,1% |
| Prohlášení | 36,1% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 36,1% | 7,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 21,4% |
| Vyvážená harmonie | 19,4% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 22,2% | 21,4% |
| Jednotná paleta | 5,6% | 21,4% |
Která díla umělce Thomas Somerscales přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Man Overboard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| A Barque Running Before a G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Arturo Prat on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Chilean Squadron in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Angamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off the Canaries (British C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hove to for a Pilot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| After the Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Trafalgar, 21… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| An Old Time Cruiser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Thomas Somerscales?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Thomas Somerscales a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 100 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Thomas Somerscales
Která díla umělce Thomas Somerscales přitahují nejvíce pozornosti?
- A Man Overboard, s 300 návštěvami (21% všech zobrazení umělce Thomas Somerscales). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Thomas Somerscales na OriginalUniqueArt.com?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Thomas Somerscales lidé preferují?
- Živobylé (Intenzita barev): 21% návštěv oproti 3% v katalogu.