Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Sidney Cooper na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Sidney Cooper: publikum na první pohled
The Lord Of The Pastures přitahuje nejvíce pozornosti: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 24% všech zobrazení profilu Thomas Sidney Cooper na OriginalUniqueArt.com. Následuje An Evening Drink a Morning, Canterbury Meadows, Kent. Thomas Sidney Cooper zaznamenal celkem 2 600 návštěv: 1 100 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 900 návštěvami. Publikum se kloní k Jemné odstíny (Nasycení barev): 65% návštěv pro 48% katalogu umělce.
10 děl umělce Thomas Sidney Cooper, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Thomas Sidney Cooper, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
The Lord Of The Pastures
400 návštěv · 23,5%
-
2
An Evening Drink, 1897
200 návštěv · 11,8%
-
3
Morning, Canterbury Meadows, Kent, 1869
200 návštěv · 11,8%
-
4
Heat Showers in August, 1857
100 návštěv · 5,9%
-
5
Mountain Sheep, 1862
100 návštěv · 5,9%
-
6
Peasants and Sheep
100 návštěv · 5,9%
-
7
Midday Repose, 1866
100 návštěv · 5,9%
-
8
The Evening Drink in the Canterbury Meadows, 1851
100 návštěv · 5,9%
-
9
A Group of Cattle, 1877
100 návštěv · 5,9%
-
10
Cattle Wattering
100 návštěv · 5,9%
Kolik lidí sleduje Thomas Sidney Cooper měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 1 200 |
| Srp 2026 | 200 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 200 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Thomas Sidney Cooper?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Thomas Sidney Cooper?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 6,0% | 11,8% |
| Střední jas | 40,0% | 47,1% |
| Jasná rovnováha | 44,0% | 35,3% |
| Luminózní | 8,0% | 5,9% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 12,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 48,0% | 64,7% |
| Vyvážená jemnost | 24,0% | 17,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 16,0% | 17,6% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 59,5% | 58,8% |
| Zemité tóny | 33,3% | 35,3% |
| Tmavé tóny | 7,1% | 5,9% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 12,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 68,0% | 82,3% |
| Živobylé | 20,0% | 17,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,0% | 11,8% |
| Prohlášení | 78,0% | 88,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,0% | 11,8% |
| Jemně promíchaná paleta | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 11,8% |
| Silná barevná jednotnost | 52,0% | 41,2% |
| Jednotná paleta | 40,0% | 35,3% |
Která díla umělce Thomas Sidney Cooper přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| An Evening Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Minster marshes, East Kent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meadows Near Canterbury | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Goats and Kids in a Shed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury meadows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Drink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape With Cattle And S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Sheep (also known… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Cattle by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Thomas Sidney Cooper?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Thomas Sidney Cooper a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 400 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 400 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 200 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Thomas Sidney Cooper
Která díla umělce Thomas Sidney Cooper přitahují nejvíce pozornosti?
- The Lord Of The Pastures, s 400 návštěvami (24% všech zobrazení umělce Thomas Sidney Cooper). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Thomas Sidney Cooper na OriginalUniqueArt.com?
- 2 600 návštěv za dvanáct měsíců: 1 100 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Thomas Sidney Cooper lidé preferují?
- Jemné odstíny (Nasycení barev): 65% návštěv oproti 48% v katalogu.