Thomas Couture Publikum a nejlepší díla

1815 – 1879

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Couture na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Thomas Couture: klíčové postavy

Nejvíce prohlíženým dílem je Engaged Volunteer a jeho syn: 2 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% z celkového počtu prohlídek umělce Thomas Couture. Poté Římané v době úpadku a Romans of the Decadence (detail). Celkem 15 500 návštěv: 3 800 na stránce umělce, 11 700 u děl. Publikum roste: o 124% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 9 000 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (70%), telefony (23%) a tablety (7%). Jedna chuť vyniká: Jemné odstíny (Nasycení barev) si připravila 50% návštěv i přes pouhých 28% katalogu.

Thomas Couture: 10 nejvíce prohlížených děl

Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Thomas Couture, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Engaged Volunteer a jeho syn 1 Engaged Volunteer a jeho syn 2 600 návštěv · 19,7%
  2. Římané v době úpadku 2 Římané v době úpadku 600 návštěv · 4,5%
  3. Romans of the Decadence (detail) 3 Romans of the Decadence (detail), 1847 500 návštěv · 3,8%
  4. Portrait of a Lady 4 Portrait of a Lady 500 návštěv · 3,8%
  5. Romans of the Decadence 5 Romans of the Decadence, 1847 400 návštěv · 3,0%
  6. Elève américaine peignant 6 Elève américaine peignant 400 návštěv · 3,0%
  7. The Realist 7 The Realist 400 návštěv · 3,0%
  8. La Noblesse 8 La Noblesse 400 návštěv · 3,0%
  9. Still Life with a Cornemuse 9 Still Life with a Cornemuse 300 návštěv · 2,3%
  10. Etude de têtes (Titre d'usage) 10 Etude de têtes (Titre d'usage) 300 návštěv · 2,3%

Jak se měsíčně mění publikum umělce Thomas Couture?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20260200
Čec 20261 6007 400
Srp 20260800
Zář 20264001 300
Říj 20261 8002 000

Jak se v průběhu roku s díly Thomas Couture obrací?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Thomas Couture srovnávají v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Římané v době úpadku000000001003000100
Romans of the Decadence000000002001000100
Lust for Gold000000000000
The Young Drummer000000000000
Reverie000000000000
La Noblesse000000002000100100
Portrait de jeune fille000000000000
La commandite00000000001000
The Prodigal Son000000000000
Timon of Athens000000000000

Telefony, tablety nebo počítače: kde je Thomas Couture sledován/a?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit údaje
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače10 80069,7%
telefony3 60023,2%
tablety1 1007,1%

Jakým jazykem mluví publikum umělce Thomas Couture?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit údaje
JazykNávštěvySdílet
japonsky80047,1%
anglicky70041,2%
česky1005,9%
švédsky1005,9%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Thomas Couture a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje
DenNávštěvy
po 12 Říj0
út 13 Říj100
st 14 Říj0
čt 15 Říj300
pá 16 Říj200
so 17 Říj500
ne 18 Říj300
po 19 Říj200
út 20 Říj0
st 21 Říj0
čt 22 Říj600
pá 23 Říj100
so 24 Říj300
ne 25 Říj0
po 26 Říj100
út 27 Říj0
st 28 Říj200
čt 29 Říj100
pá 30 Říj0
so 31 Říj100
ne 1 Lis200
po 2 Lis (předpověď)0
út 3 Lis (předpověď)0
st 4 Lis (předpověď)0
čt 5 Lis (předpověď)100
pá 6 Lis (předpověď)0
so 7 Lis (předpověď)100
ne 8 Lis (předpověď)100
po 9 Lis (předpověď)0
út 10 Lis (předpověď)0
st 11 Lis (předpověď)0
čt 12 Lis (předpověď)0
pá 13 Lis (předpověď)0
so 14 Lis (předpověď)0
ne 15 Lis (předpověď)0
po 16 Lis (předpověď)0
út 17 Lis (předpověď)0
st 18 Lis (předpověď)0
čt 19 Lis (předpověď)0
pá 20 Lis (předpověď)0
so 21 Lis (předpověď)0
ne 22 Lis (předpověď)0

Thomas Couture: krátké odpovědi

Které dílo umělce Thomas Couture má nejvyšší sledovanost?

Engaged Volunteer a jeho syn: 2 600 návštěv, což představuje 20% všech zobrazení umělce Thomas Couture. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

Kolik návštěv má Thomas Couture?

15 500 za dvanáct měsíců (3 800 na stránce umělce, 11 700 u děl).

Sledují lidé Thomas Couture na telefonu nebo na počítači?

Na obou: počítače (70%), telefony (23%) a tablety (7%); vede počítače s podílem 70%.

Preferuje publikum určitý druh děl od Thomas Couture?

Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 50% návštěv pro 28% katalogu.