Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Barker na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Thomas Barker: publikum na první pohled
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 14% všech zobrazení profilu Thomas Barker na OriginalUniqueArt.com. Následuje Landscape With Cattle Watering And Rustics a The Woodcutter's Family. Thomas Barker zaznamenal celkem 2 500 návštěv: 500 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 900 návštěvami. Publikum se kloní k Střední jas (Jasnost světla): 41% návštěv pro 24% katalogu umělce.
10 děl umělce Thomas Barker, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Thomas Barker, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals
300 návštěv · 13,6%
-
2
Landscape With Cattle Watering And Rustics
200 návštěv · 9,1%
-
3
The Woodcutter's Family
200 návštěv · 9,1%
-
4
Shepherd Boy
100 návštěv · 4,5%
-
5
Landscape With Figures And Cattle
100 návštěv · 4,5%
-
6
Travellers Passing Beneath A Volcano
100 návštěv · 4,5%
-
7
Landscape With A Waterfall
100 návštěv · 4,5%
-
8
Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy'
100 návštěv · 4,5%
-
9
Landscape Near Sant'agata
100 návštěv · 4,5%
-
10
A Shepherd Boy -
100 návštěv · 4,5%
Kolik lidí sleduje Thomas Barker měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 1 600 |
| Srp 2026 | 0 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 300 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Thomas Barker?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Thomas Barker?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 44,0% | 40,9% |
| Měkké stínění | 30,0% | 13,6% |
| Střední jas | 24,0% | 40,9% |
| Jasná rovnováha | 2,0% | 4,5% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 34,0% | 31,8% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 9,1% |
| Vyvážená jemnost | 38,0% | 36,4% |
| Jasná barevná přítomnost | 8,0% | 22,7% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 78,4% | 47,6% |
| Tmavé tóny | 13,5% | 28,6% |
| Monochromní | 2,7% | 19,1% |
| Neutrální tóny | 5,4% | 4,8% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 46,0% | 31,8% |
| Vyvážená | 52,0% | 50,0% |
| Živobylé | 2,0% | 18,2% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 22,0% | 36,4% |
| Jemný | 12,0% | 4,5% |
| Vyvážený | 6,0% | 4,5% |
| Výrazný | 10,0% | 13,6% |
| Prohlášení | 50,0% | 40,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,0% | 4,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 2,0% | 4,5% |
| Silná barevná jednotnost | 56,0% | 54,5% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 36,4% |
Která díla umělce Thomas Barker přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getting in Clover: Noon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bride Of Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd Boys and Dog Shelt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gleaner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fancy Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View In Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Rembrandt's Self Portrait A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Thomas Barker?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik lidí denně sleduje Thomas Barker a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 100 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Thomas Barker
Která díla umělce Thomas Barker přitahují nejvíce pozornosti?
- Interior Of A Large Cave With Figures And Animals, s 300 návštěvami (14% všech zobrazení umělce Thomas Barker). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Thomas Barker na OriginalUniqueArt.com?
- 2 500 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 2 000 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Thomas Barker lidé preferují?
- Střední jas (Jasnost světla): 41% návštěv oproti 24% v katalogu.