Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stuart Henry Bell na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Stuart Henry Bell: publikum na první pohled
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer přitahuje nejvíce pozornosti: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 11% všech zobrazení profilu Stuart Henry Bell na OriginalUniqueArt.com. Následuje Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') a Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'). Stuart Henry Bell zaznamenal celkem 1 300 návštěv: 500 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Publikum se kloní k Vyvážený (Kontrast): 33% návštěv pro 18% katalogu umělce.
9 děl umělce Stuart Henry Bell, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 9 děl umělce Stuart Henry Bell, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, 1894
100 návštěv · 11,1%
-
2
Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 návštěv · 11,1%
-
3
Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 návštěv · 11,1%
-
4
Wreck in Sunderland Harbour (as it appeared about 1850), 1896
100 návštěv · 11,1%
-
5
Marsden Rock, 1891
100 návštěv · 11,1%
-
6
The Expedition Entering Baffin Bay in Search of John Franklin, 1850
100 návštěv · 11,1%
-
7
Old South Pier and Lighthouse, Sunderland
100 návštěv · 11,1%
-
8
Leaving Sunderland Harbour (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 návštěv · 11,1%
-
9
Marsden Rock, 1891
100 návštěv · 11,1%
Kolik lidí sleduje Stuart Henry Bell měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 300 | 500 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Stuart Henry Bell?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Stuart Henry Bell?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 11,8% | 22,2% |
| Měkké stínění | 5,9% | 11,1% |
| Střední jas | 29,4% | 11,1% |
| Jasná rovnováha | 47,1% | 55,6% |
| Luminózní | 5,9% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 41,2% | 33,3% |
| Jemné odstíny | 35,3% | 44,4% |
| Vyvážená jemnost | 23,5% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 29,4% | 33,3% |
| Vyvážená | 64,7% | 55,6% |
| Živobylé | 5,9% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,9% | 11,1% |
| Jemný | 11,8% | 11,1% |
| Vyvážený | 17,6% | 33,3% |
| Výrazný | 17,6% | 11,1% |
| Prohlášení | 47,1% | 33,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 35,3% | 44,4% |
| Jemně promíchaná paleta | 5,9% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 11,8% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 35,3% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 11,8% | 11,1% |
Která díla umělce Stuart Henry Bell přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bents Farm, Whitburn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunderland, 1855, Morning a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving Sunderland Harbour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cut Out by the Frigate's Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Stuart Henry Bell?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Stuart Henry Bell a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 17 Říj | 100 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis | 0 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Stuart Henry Bell
Která díla umělce Stuart Henry Bell přitahují nejvíce pozornosti?
- 'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, s 100 návštěvami (11% všech zobrazení umělce Stuart Henry Bell). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 děl.
Kolik lidí sleduje Stuart Henry Bell na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Stuart Henry Bell lidé preferují?
- Vyvážený (Kontrast): 33% návštěv oproti 18% v katalogu.