Stuart Davis Publikum a nejlepší díla

1892 – 1964

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stuart Davis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Stuart Davis: klíčové postavy

Nejvíce prohlíženým dílem je Visa 1: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 6% z celkového počtu prohlídek umělce Stuart Davis. Poté Garage No. 1 a Study for ''Blips and Ifs''. Celkem 5 400 návštěv: 1 100 na stránce umělce, 4 300 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 43% méně návštěv v období Zář 2026 oproti Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 4 100 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (83%) a telefony (17%). Jedna chuť vyniká: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) si připravila 28% návštěv i přes pouhých 16% katalogu.

Stuart Davis: 10 nejvíce prohlížených děl

Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Stuart Davis, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 návštěv · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 návštěv · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 návštěv · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 návštěv · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 návštěv · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 návštěv · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 návštěv · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 návštěv · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 návštěv · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 návštěv · 2,1%

Jak se měsíčně mění publikum umělce Stuart Davis?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 20260200
Čec 20265003 600
Srp 2026200500
Zář 20264000

Jak se v průběhu roku s díly Stuart Davis obrací?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Stuart Davis srovnávají v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
Sketch000000000000
Rapt at Rappaport's000000000000

Telefony, tablety nebo počítače: kde je Stuart Davis sledován/a?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit údaje
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače4 50083,3%
telefony90016,7%

Jakým jazykem mluví publikum umělce Stuart Davis?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit údaje
JazykNávštěvySdílet
anglicky400100,0%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Stuart Davis a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje
DenNávštěvy
út 22 Zář0
st 23 Zář100
čt 24 Zář0
pá 25 Zář0
so 26 Zář0
ne 27 Zář100
po 28 Zář0
út 29 Zář0
st 30 Zář100
čt 1 Říj0
pá 2 Říj100
so 3 Říj0
ne 4 Říj0
po 5 Říj0
út 6 Říj0
st 7 Říj100
čt 8 Říj0
pá 9 Říj200
so 10 Říj0
ne 11 Říj0
po 12 Říj100
út 13 Říj (předpověď)0
st 14 Říj (předpověď)200
čt 15 Říj (předpověď)0
pá 16 Říj (předpověď)200
so 17 Říj (předpověď)0
ne 18 Říj (předpověď)100
po 19 Říj (předpověď)100
út 20 Říj (předpověď)0
st 21 Říj (předpověď)200
čt 22 Říj (předpověď)0
pá 23 Říj (předpověď)200
so 24 Říj (předpověď)0
ne 25 Říj (předpověď)100
po 26 Říj (předpověď)100
út 27 Říj (předpověď)0
st 28 Říj (předpověď)200
čt 29 Říj (předpověď)0
pá 30 Říj (předpověď)200
so 31 Říj (předpověď)0
ne 1 Lis (předpověď)100
po 2 Lis (předpověď)100

Stuart Davis: krátké odpovědi

Které dílo umělce Stuart Davis má nejvyšší sledovanost?

Visa 1: 300 návštěv, což představuje 6% všech zobrazení umělce Stuart Davis. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

Kolik návštěv má Stuart Davis?

5 400 za dvanáct měsíců (1 100 na stránce umělce, 4 300 u děl).

Sledují lidé Stuart Davis na telefonu nebo na počítači?

Na obou: počítače (83%) a telefony (17%); vede počítače s podílem 83%.

Preferuje publikum určitý druh děl od Stuart Davis?

Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 28% návštěv pro 16% katalogu.