Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stanisława de Karłowska na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Stanisława de Karłowska: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 9% z celkového počtu prohlídek umělce Stanisława de Karłowska. Poté Church of the Holy Cross, Cracow a At Church Staunton, Somerset. Celkem 1 300 návštěv: 400 na stránce umělce, 900 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 100% méně návštěv v období Říj 2026 oproti Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Přírodní motivy (Barevná paleta) si připravila 33% návštěv i přes pouhých 12% katalogu.
Stanisława de Karłowska: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Stanisława de Karłowska, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France, 1932
100 návštěv · 9,1%
-
2
Church of the Holy Cross, Cracow, 1926
100 návštěv · 9,1%
-
3
At Church Staunton, Somerset, 1916
100 návštěv · 9,1%
-
4
Fried Fish Shop, 1907
100 návštěv · 9,1%
-
5
The Quay at Binic, Brittany, 1935
100 návštěv · 9,1%
-
6
St James's Square, 1939
100 návštěv · 9,1%
-
7
Lock on the Canal, 1913
100 návštěv · 9,1%
-
8
Barrage Balloons
100 návštěv · 9,1%
-
9
Snow in Russell Square, 1940
100 návštěv · 9,1%
-
10
Rocks in Anglesey, 1900
100 návštěv · 9,1%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Stanisława de Karłowska?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 700 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 200 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Stanisława de Karłowska obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Stanisława de Karłowska?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,0% | 9,1% |
| Měkké stínění | 8,0% | 0,0% |
| Střední jas | 72,0% | 63,6% |
| Jasná rovnováha | 16,0% | 27,3% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 36,0% | 45,5% |
| Jemné odstíny | 40,0% | 18,2% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 27,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 9,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 75,0% | 66,7% |
| Přírodní motivy | 12,5% | 33,3% |
| Zemité tóny | 12,5% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 24,0% | 27,3% |
| Vyvážená | 72,0% | 63,6% |
| Živobylé | 4,0% | 9,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 16,0% | 27,3% |
| Jemný | 28,0% | 45,5% |
| Vyvážený | 12,0% | 9,1% |
| Výrazný | 16,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 28,0% | 18,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 68,0% | 45,5% |
| Jemně promíchaná paleta | 12,0% | 18,2% |
| Vyvážená harmonie | 8,0% | 18,2% |
| Silná barevná jednotnost | 12,0% | 18,2% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Stanisława de Karłowska srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rocks in Anglesey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Snow in Russell Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lock on the Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fried Fish Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Swiss Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Church Staunton, Somerset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages at Cuckfield, Suss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adamson Road, NW3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Green Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church of the Holy Cross, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Stanisława de Karłowska?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Stanisława de Karłowska a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 100 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
Stanisława de Karłowska: krátké odpovědi
Které dílo umělce Stanisława de Karłowska má nejvyšší sledovanost?
- Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 100 návštěv, což představuje 9% všech zobrazení umělce Stanisława de Karłowska. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Stanisława de Karłowska?
- 1 300 za dvanáct měsíců (400 na stránce umělce, 900 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Stanisława de Karłowska?
- Ano, Přírodní motivy (Barevná paleta): 33% návštěv pro 12% katalogu.