Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Sonia Delaunayová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Sonia Delaunayová: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Composition 7: 25 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 72% z celkového počtu prohlídek umělce Sonia Delaunayová. Poté Elektřinové prizmaty a Portuguese Market. Celkem 18 200 návštěv: 6 200 na stránce umělce, 12 000 u děl. Publikum roste: o 76% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 7 600 návštěvami. Jazyky publika: arabsky (42%), anglicky (11%) a korejsky (11%). Země diváků: Jordánsko (30%), Tunisko (12%) a Jižní Korea (9%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (81%), telefony (16%) a tablety (3%). Jedna chuť vyniká: Metalické tóny (Barevná paleta) si připravila 72% návštěv i přes pouhých 2% katalogu.
Sonia Delaunayová: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Sonia Delaunayová, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Sonia Delaunayová?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
200
Čec 2026
1 000
6 600
Srp 2026
100
3 300
Zář 2026
1 000
1 500
Říj 2026
4 000
400
Jak se v průběhu roku s díly Sonia Delaunayová obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Sonia Delaunayová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Výrazné
50,0%
85,0%
Moderní minimalismus
0,0%
12,4%
Pokojný
25,0%
2,6%
Minimalistický
25,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
50,0%
97,4%
Pokojný
25,0%
2,6%
Reflektivní
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
12,0%
5,1%
Střední jas
24,0%
14,7%
Jasná rovnováha
28,0%
75,1%
Luminózní
36,0%
5,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
18,0%
2,3%
Jemné odstíny
12,0%
2,0%
Vyvážená jemnost
30,0%
7,1%
Jasná barevná přítomnost
34,0%
87,2%
Sytá barva
6,0%
1,4%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Metalické tóny
2,0%
71,9%
Tmavé tóny
20,0%
14,8%
Neutrální tóny
40,0%
6,5%
Zemité tóny
18,0%
4,8%
Pastelové barvy
14,0%
1,4%
Teplé tóny
4,0%
0,6%
Výrazné
2,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
4,0%
0,6%
Vyvážená
44,0%
8,8%
Živobylé
52,0%
90,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
0,6%
Jemný
10,0%
16,2%
Vyvážený
10,0%
1,4%
Výrazný
10,0%
2,5%
Prohlášení
66,0%
79,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
56,0%
20,4%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
74,2%
Vyvážená harmonie
10,0%
2,0%
Silná barevná jednotnost
12,0%
3,4%
Jednotná paleta
8,0%
0,0%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Sonia Delaunayová srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Elektřinové prizmaty
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
300
200
Composition 7
0
0
0
0
0
0
0
0
3 600
3 000
700
0
Rythme
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Summer Project
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait of Philomene
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Composition Red, Blue, Blac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Flamenco dancer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Market at Minho
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Flamenco singer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Swimsuits
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Sonia Delaunayová sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
14 700
80,8%
telefony
3 000
16,5%
tablety
500
2,7%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Sonia Delaunayová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
arabsky
1 500
41,7%
anglicky
400
11,1%
korejsky
400
11,1%
polsky
400
11,1%
španělsky
300
8,3%
rusky
300
8,3%
nizozemsky
200
5,6%
litevsky
100
2,8%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Sonia Delaunayová a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
100
út 13 Říj
0
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
500
so 17 Říj
300
ne 18 Říj
600
po 19 Říj
500
út 20 Říj
600
st 21 Říj
900
čt 22 Říj
200
pá 23 Říj
200
so 24 Říj
200
ne 25 Říj
700
po 26 Říj
600
út 27 Říj
800
st 28 Říj
1 100
čt 29 Říj
1 100
pá 30 Říj
300
so 31 Říj
200
ne 1 Lis
300
po 2 Lis (předpověď)
700
út 3 Lis (předpověď)
800
st 4 Lis (předpověď)
1 200
čt 5 Lis (předpověď)
800
pá 6 Lis (předpověď)
600
so 7 Lis (předpověď)
400
ne 8 Lis (předpověď)
900
po 9 Lis (předpověď)
800
út 10 Lis (předpověď)
1 000
st 11 Lis (předpověď)
1 500
čt 12 Lis (předpověď)
1 000
pá 13 Lis (předpověď)
700
so 14 Lis (předpověď)
500
ne 15 Lis (předpověď)
1 100
po 16 Lis (předpověď)
900
út 17 Lis (předpověď)
1 100
st 18 Lis (předpověď)
1 600
čt 19 Lis (předpověď)
1 100
pá 20 Lis (předpověď)
800
so 21 Lis (předpověď)
500
ne 22 Lis (předpověď)
1 300
Sonia Delaunayová: krátké odpovědi
Které dílo umělce Sonia Delaunayová má nejvyšší sledovanost?
Composition 7: 25 300 návštěv, což představuje 72% všech zobrazení umělce Sonia Delaunayová. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Sonia Delaunayová?
18 200 za dvanáct měsíců (6 200 na stránce umělce, 12 000 u děl).
Sledují lidé Sonia Delaunayová na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (81%), telefony (16%) a tablety (3%); vede počítače s podílem 81%.
Sleduje Sonia Delaunayová několik jazyků?
Ano: arabsky (42%), anglicky (11%) a korejsky (11%). Na prvním místě je arabsky s podílem 42%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Sonia Delaunayová?
Ano, Metalické tóny (Barevná paleta): 72% návštěv pro 2% katalogu.