Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Simon Bening na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Simon Bening: publikum na první pohled
The Seven Sorrows of the Virgin přitahuje nejvíce pozornosti: 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 46% všech zobrazení profilu Simon Bening na OriginalUniqueArt.com. Následuje Scenes from the Creation a The Temptation of Christ. Simon Bening zaznamenal celkem 900 návštěv: 0 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Publikum se kloní k Tmavé tóny (Barevná paleta): 75% návštěv pro 8% katalogu umělce.
7 děl umělce Simon Bening, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 7 děl umělce Simon Bening, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
200
Jak často jsou prohlížena díla umělce Simon Bening?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Simon Bening?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
33,3%
77,8%
Klidná atmosféra
44,4%
11,1%
Nostalgický
22,2%
11,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
66,7%
Duchovní
22,2%
22,2%
Klidná
11,1%
11,1%
Pokojný
22,2%
0,0%
Nostalgický
11,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
9,5%
0,0%
Měkké stínění
33,3%
15,4%
Střední jas
52,4%
84,6%
Jasná rovnováha
4,8%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
33,3%
15,4%
Jemné odstíny
38,1%
7,7%
Vyvážená jemnost
28,6%
76,9%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
69,2%
12,5%
Tmavé tóny
7,7%
75,0%
Neutrální tóny
23,1%
12,5%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
33,3%
15,4%
Vyvážená
61,9%
76,9%
Živobylé
4,8%
7,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,8%
0,0%
Jemný
33,3%
30,8%
Vyvážený
19,1%
7,7%
Výrazný
19,1%
46,2%
Prohlášení
23,8%
15,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
33,3%
23,1%
Jemně promíchaná paleta
23,8%
53,8%
Vyvážená harmonie
19,1%
7,7%
Silná barevná jednotnost
19,1%
15,4%
Jednotná paleta
4,8%
0,0%
Která díla umělce Simon Bening přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Landscape with St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seven Sorrows of the Vi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Penitent St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jesus Among the Doctors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Temptation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Book of Hours
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Villagers on Their Way to C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calendar Miniatures from a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích sledují Simon Bening?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
nizozemsky
100
100,0%
Kolik lidí denně sleduje Simon Bening a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 23 Zář
100
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
Otázky k Simon Bening
Která díla umělce Simon Bening přitahují nejvíce pozornosti?
The Seven Sorrows of the Virgin, s 600 návštěvami (46% všech zobrazení umělce Simon Bening). Výše uvedené pořadí obsahuje 7 děl.
Kolik lidí sleduje Simon Bening na OriginalUniqueArt.com?
900 návštěv za dvanáct měsíců: 0 na stránce umělce a 900 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Simon Bening lidé preferují?
Tmavé tóny (Barevná paleta): 75% návštěv oproti 8% v katalogu.