Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Jacob Xaver Schmuzer na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Jacob Xaver Schmuzer: jak vypadal rok návštěv
Fische, Pisces, Poissons XXII je nejvíce sledované dílo: 500 prohlídek za rok, což představuje 38% veškeré pozornosti věnované umělci Jacob Xaver Schmuzer. Následuje jich Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI a Vögel, Aves, Oiseaux LI. Stránka umělce zaznamenala 300 návštěv, díla 1 000 návštěv a celkem 1 300 návštěv. Zájem klesl o 75% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 800 návštěvami. Preferují Hravý (Emoční náboj): 50% návštěv oproti 25% v katalogu.
7 nejvíce sledovaných děl umělce Jacob Xaver Schmuzer
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Jacob Xaver Schmuzer.
-
1
Fische, Pisces, Poissons XXII, 1700
500 návštěv · 38,5%
-
2
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI, 1700
200 návštěv · 15,4%
-
3
Vögel, Aves, Oiseaux LI, 1700
200 návštěv · 15,4%
-
4
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLIV, 1700
100 návštěv · 7,7%
-
5
Fische, Pisces, Poissons XXXIX, 1700
100 návštěv · 7,7%
-
6
Fische, Pisces, Poissons XXXVII, 1700
100 návštěv · 7,7%
-
7
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XL, 1700
100 návštěv · 7,7%
Kdy lidé navštěvují stránku Jacob Xaver Schmuzer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 200 | 600 |
| Srp 2026 | 100 | 300 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Jacob Xaver Schmuzer?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Jacob Xaver Schmuzer?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidná | 50,0% | 25,0% |
| Hravý | 25,0% | 50,0% |
| Nostalgický | 25,0% | 25,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 0,0% | 0,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 100,0% | 100,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 70,0% | 69,2% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 23,1% |
| Vyvážená jemnost | 10,0% | 7,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 50,0% | 69,2% |
| Vyvážená | 40,0% | 23,1% |
| Živobylé | 10,0% | 7,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Prohlášení | 100,0% | 100,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 60,0% | 76,9% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 23,1% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Jacob Xaver Schmuzer měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Vögel, Aves, Oiseaux LI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Jacob Xaver Schmuzer sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Jacob Xaver Schmuzer a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Jacob Xaver Schmuzer
Které dílo umělce Jacob Xaver Schmuzer má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Fische, Pisces, Poissons XXII s 500 návštěvami, což představuje 38% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 7 děl.
Jak velké je publikum Jacob Xaver Schmuzer na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce, 1 000 u děl.
Která díla Jacob Xaver Schmuzer odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Hravý (Emoční náboj) získávají 50% návštěv z 25% katalogu.