Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Samuel van Hoogstraten na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Samuel van Hoogstraten: jak vypadal rok návštěv
Trompe-l'oeil Still Life je nejvíce sledované dílo: 600 prohlídek za rok, což představuje 19% veškeré pozornosti věnované umělci Samuel van Hoogstraten. Následuje jich View of a Corridor a The Anaemic Lady. Stránka umělce zaznamenala 1 100 návštěv, díla 2 300 návštěv a celkem 3 400 návštěv. Zájem vzrostl o 120% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (76%), telefony (18%) a tablety (6%). Preferují Elegance (Atmosféra): 50% návštěv oproti 12% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Samuel van Hoogstraten
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Samuel van Hoogstraten.
Kdy lidé navštěvují stránku Samuel van Hoogstraten?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
300
1 200
Srp 2026
0
200
Zář 2026
100
400
Říj 2026
700
400
Kdy jsou k vidění díla umělce Samuel van Hoogstraten?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Samuel van Hoogstraten?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
69,8%
30,0%
Elegance
11,6%
50,0%
Klasické
11,6%
6,7%
Nostalgický
7,0%
13,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
28,6%
53,6%
Závažný a tklivý
28,6%
7,1%
Dramatický
14,3%
7,1%
Klidná
7,1%
14,3%
Melancholický
7,1%
3,6%
Záhadný
2,4%
10,7%
Pohodlné a uklidňující
2,4%
3,6%
Výrazný
4,8%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
72,0%
75,0%
Měkké stínění
24,0%
25,0%
Střední jas
2,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
58,0%
56,2%
Jemné odstíny
30,0%
28,1%
Vyvážená jemnost
8,0%
15,6%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
92,7%
100,0%
Tmavé tóny
4,9%
0,0%
Monochromní
2,4%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
84,0%
81,2%
Vyvážená
12,0%
18,8%
Živobylé
4,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
3,1%
Jemný
28,0%
34,4%
Vyvážený
20,0%
21,9%
Výrazný
14,0%
15,6%
Prohlášení
22,0%
25,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
9,4%
Vyvážená harmonie
22,0%
25,0%
Silná barevná jednotnost
50,0%
56,2%
Jednotná paleta
18,0%
9,4%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Samuel van Hoogstraten měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Resurrection of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy Looking through the Win…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Woman at an Open Half…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait with a Vanita…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tobias's Farewell to his Pa…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adoration of the Shepherds
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Girl at a half-open door
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ crowned with thorns
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Jacob Ouzeel (1…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení publika Samuel van Hoogstraten podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
2 600
76,5%
telefony
600
17,6%
tablety
200
5,9%
V jakých jazycích je Samuel van Hoogstraten sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
600
60,0%
německy
200
20,0%
italsky
100
10,0%
slovensky
100
10,0%
Kolik denních návštěv má Samuel van Hoogstraten a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
300
ne 25 Říj
100
po 26 Říj
300
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
200
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis
100
út 3 Lis
100
st 4 Lis
100
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
100
so 7 Lis (předpověď)
200
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
200
út 10 Lis (předpověď)
100
st 11 Lis (předpověď)
200
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
100
so 14 Lis (předpověď)
200
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
300
út 17 Lis (předpověď)
100
st 18 Lis (předpověď)
200
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
200
so 21 Lis (předpověď)
200
ne 22 Lis (předpověď)
200
po 23 Lis (předpověď)
300
út 24 Lis (předpověď)
100
st 25 Lis (předpověď)
200
Časté dotazy o Samuel van Hoogstraten
Které dílo umělce Samuel van Hoogstraten má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Trompe-l'oeil Still Life s 600 návštěvami, což představuje 19% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Samuel van Hoogstraten na OriginalUniqueArt.com?
3 400 návštěv za dvanáct měsíců: 1 100 na stránce umělce, 2 300 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Samuel van Hoogstraten?
Publikum pochází z počítače (76%), telefony (18%) a tablety (6%); počítače tvoří 76% návštěv.
Která díla Samuel van Hoogstraten odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Elegance (Atmosféra) získávají 50% návštěv z 12% katalogu.