Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Samuel Laurence na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Samuel Laurence: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je William Hepworth Thompson (1810–1886), Master (1866–1886), Regius Professor of Greek (1853–1867): 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 22% z celkového počtu prohlídek umělce Samuel Laurence. Poté Alfred Tennyson, 1st Baron Tennyson a (John) Frederick Denison Maurice. Celkem 1 600 návštěv: 800 na stránce umělce, 800 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) si připravila 67% návštěv i přes pouhých 45% katalogu.
Samuel Laurence: 8 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 8 děl umělce Samuel Laurence, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
William Hepworth Thompson (1810–1886), Master (1866–1886), Regius Professor of Greek (1853–1867), 1869
200 návštěv · 22,2%
-
2
Alfred Tennyson, 1st Baron Tennyson, 1892
100 návštěv · 11,1%
-
3
(John) Frederick Denison Maurice, 1871
100 návštěv · 11,1%
-
4
Sir (Jonathan) Frederick Pollock, 1st Bt, 1842
100 návštěv · 11,1%
-
5
James Henry Leigh Hunt, 1837
100 návštěv · 11,1%
-
6
Self portrait, 1836
100 návštěv · 11,1%
-
7
Joshua Stranger of Keswick, 1834
100 návštěv · 11,1%
-
8
Kate Southey (b.1810), 1847
100 návštěv · 11,1%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Samuel Laurence?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 800 | 800 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Samuel Laurence obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Samuel Laurence?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 85,0% | 88,9% |
| Měkké stínění | 5,0% | 0,0% |
| Střední jas | 10,0% | 11,1% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 55,0% | 55,6% |
| Jemné odstíny | 15,0% | 11,1% |
| Vyvážená jemnost | 15,0% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 15,0% | 11,1% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 75,0% | 77,8% |
| Vyvážená | 20,0% | 11,1% |
| Živobylé | 5,0% | 11,1% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 45,0% | 44,4% |
| Jemný | 25,0% | 33,3% |
| Vyvážený | 5,0% | 0,0% |
| Výrazný | 10,0% | 11,1% |
| Prohlášení | 15,0% | 11,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 15,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,0% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 45,0% | 66,7% |
| Jednotná paleta | 30,0% | 22,2% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Samuel Laurence srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Henry Taylor (1800–1886) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Joshua Stranger of Keswick | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| James Henry Leigh Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Kate Southey (b.1810) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Alfred (1809–1892), Lord Te… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| George Green (1767–1849) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Whewell (1794–1866)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir (Jonathan) Frederick Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Thomas Bourchier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Samuel Laurence?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Samuel Laurence a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
Samuel Laurence: krátké odpovědi
Které dílo umělce Samuel Laurence má nejvyšší sledovanost?
- William Hepworth Thompson (1810–1886), Master (1866–1886), Regius Professor of Greek (1853–1867): 200 návštěv, což představuje 22% všech zobrazení umělce Samuel Laurence. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Kolik návštěv má Samuel Laurence?
- 1 600 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 800 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Samuel Laurence?
- Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 67% návštěv pro 45% katalogu.