Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Salvator Rosa na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Salvator Rosa: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Witches at their Incantations: 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 6% z celkového počtu prohlídek umělce Salvator Rosa. Poté The Prodigal Son a Pythagoras vyjíždějící z podzemí. Celkem 13 300 návštěv: 1 800 na stránce umělce, 11 500 u děl. Publikum roste: o 150% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 8 600 návštěvami. Rozdělení publika podle zařízení: počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%). Jedna chuť vyniká: Zemité tóny (Barevná paleta) si připravila 60% návštěv i přes pouhých 38% katalogu.
Salvator Rosa: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Salvator Rosa, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Salvator Rosa?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
500
Čec 2026
1 400
7 200
Srp 2026
100
1 300
Zář 2026
0
800
Říj 2026
300
1 700
Jak se v průběhu roku s díly Salvator Rosa obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Salvator Rosa?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
81,2%
89,6%
Romantický
12,5%
10,4%
Elegance
6,2%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
31,2%
49,0%
Dramatický
31,2%
17,7%
Záhadný
12,5%
17,7%
Napětí
12,5%
12,5%
Závažný a tklivý
12,5%
1,0%
Reflektivní
0,0%
2,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
30,0%
43,6%
Měkké stínění
14,0%
17,4%
Střední jas
18,0%
10,7%
Jasná rovnováha
16,0%
18,1%
Luminózní
22,0%
10,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
50,0%
57,7%
Jemné odstíny
42,0%
29,5%
Vyvážená jemnost
8,0%
11,4%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
1,3%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
38,1%
59,5%
Neutrální tóny
47,6%
30,2%
Monochromní
14,3%
9,5%
Tmavé tóny
0,0%
0,8%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
54,0%
59,1%
Vyvážená
36,0%
37,6%
Živobylé
10,0%
3,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
44,0%
41,6%
Jemný
16,0%
27,5%
Vyvážený
10,0%
12,8%
Výrazný
12,0%
4,0%
Prohlášení
18,0%
14,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
12,8%
Jemně promíchaná paleta
2,0%
6,0%
Vyvážená harmonie
8,0%
7,4%
Silná barevná jednotnost
30,0%
32,9%
Jednotná paleta
54,0%
40,9%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Salvator Rosa srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Baptism of the Eunuch
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Pythagoras vyjíždějící z po…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
100
Landscape with St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Head of a Man with a Turban
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tobias and the Angel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Return of Astrea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Daniel in the Lion's Den
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifixion of Polyclitus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jesus carrying the cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Witches at their Incantatio…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefony, tablety nebo počítače: kde je Salvator Rosa sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
11 600
87,2%
telefony
1 600
12,0%
tablety
100
0,8%
Jakým jazykem mluví publikum umělce Salvator Rosa?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
33,3%
francouzsky
100
33,3%
litevsky
100
33,3%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Salvator Rosa a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
100
út 13 Říj
200
st 14 Říj
300
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
300
so 17 Říj
300
ne 18 Říj
400
po 19 Říj
300
út 20 Říj
0
st 21 Říj
200
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
100
so 24 Říj
200
ne 25 Říj
100
po 26 Říj
100
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
500
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
2 800
po 2 Lis (předpověď)
400
út 3 Lis (předpověď)
200
st 4 Lis (předpověď)
400
čt 5 Lis (předpověď)
400
pá 6 Lis (předpověď)
400
so 7 Lis (předpověď)
400
ne 8 Lis (předpověď)
2 400
po 9 Lis (předpověď)
400
út 10 Lis (předpověď)
300
st 11 Lis (předpověď)
400
čt 12 Lis (předpověď)
500
pá 13 Lis (předpověď)
400
so 14 Lis (předpověď)
400
ne 15 Lis (předpověď)
2 800
po 16 Lis (předpověď)
500
út 17 Lis (předpověď)
300
st 18 Lis (předpověď)
500
čt 19 Lis (předpověď)
600
pá 20 Lis (předpověď)
500
so 21 Lis (předpověď)
500
ne 22 Lis (předpověď)
3 100
Salvator Rosa: krátké odpovědi
Které dílo umělce Salvator Rosa má nejvyšší sledovanost?
Witches at their Incantations: 900 návštěv, což představuje 6% všech zobrazení umělce Salvator Rosa. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Salvator Rosa?
13 300 za dvanáct měsíců (1 800 na stránce umělce, 11 500 u děl).
Sledují lidé Salvator Rosa na telefonu nebo na počítači?
Na obou: počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%); vede počítače s podílem 87%.
Preferuje publikum určitý druh děl od Salvator Rosa?
Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 60% návštěv pro 38% katalogu.