Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Romeyn de Hooghe na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Romeyn de Hooghe: publikum na první pohled
Nova Totius Terrarium Orbis přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 21% všech zobrazení profilu Romeyn de Hooghe na OriginalUniqueArt.com. Následuje Map of Jerusalem a Innemen van Damiaten. Romeyn de Hooghe zaznamenal celkem 1 800 návštěv: 600 na stránce umělce a 1 200 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 50% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Publikum se kloní k Vyvážená (Intenzita barev): 86% návštěv pro 56% katalogu umělce.
10 děl umělce Romeyn de Hooghe, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Romeyn de Hooghe, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Nova Totius Terrarium Orbis
300 návštěv · 21,4%
-
2
Map of Jerusalem, 1700
200 návštěv · 14,3%
-
3
Innemen van Damiaten
200 návštěv · 14,3%
-
4
The Capture Of Naarden
100 návštěv · 7,1%
-
5
Waag, haarlem
100 návštěv · 7,1%
-
6
Battle of Narva on 19 November 1700, 1700
100 návštěv · 7,1%
-
7
Doelen, Gasthuisstraat, Haarlem
100 návštěv · 7,1%
-
8
Vleeshal Haarlem
100 návštěv · 7,1%
-
9
Statue Of Laurens Jansz. Coster
100 návštěv · 7,1%
-
10
Kommende Ramersdorf
100 návštěv · 7,1%
Kolik lidí sleduje Romeyn de Hooghe měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 000 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Romeyn de Hooghe?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Romeyn de Hooghe?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 43,8% | 57,1% |
| Jasná rovnováha | 43,8% | 42,9% |
| Luminózní | 12,5% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 56,2% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 43,8% | 71,4% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 43,8% | 14,3% |
| Vyvážená | 56,2% | 85,7% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,2% | 7,1% |
| Jemný | 12,5% | 21,4% |
| Vyvážený | 12,5% | 7,1% |
| Výrazný | 31,2% | 21,4% |
| Prohlášení | 37,5% | 42,9% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,8% | 28,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,2% | 7,1% |
| Silná barevná jednotnost | 6,2% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 68,8% | 64,3% |
Která díla umělce Romeyn de Hooghe přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Map of Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Battle of Narva on 19 Novem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Capture Of Naarden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nova Totius Terrarium Orbis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Waag, haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Innemen van Damiaten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doelen, Gasthuisstraat, Haa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Plan Exact Des Fortificatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Statue Of Laurens Jansz. Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Romeyn de Hooghe?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Romeyn de Hooghe a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Romeyn de Hooghe
Která díla umělce Romeyn de Hooghe přitahují nejvíce pozornosti?
- Nova Totius Terrarium Orbis, s 300 návštěvami (21% všech zobrazení umělce Romeyn de Hooghe). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Romeyn de Hooghe na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 600 na stránce umělce a 1 200 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Romeyn de Hooghe lidé preferují?
- Vyvážená (Intenzita barev): 86% návštěv oproti 56% v katalogu.