Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Robert Gwathmey na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Robert Gwathmey: jak vypadal rok návštěv
Poll Tax Country je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 11% veškeré pozornosti věnované umělci Robert Gwathmey. Následuje jich Untitled (183) a Portrait of a Farmer's Wife. Stránka umělce zaznamenala 0 návštěv, díla 1 800 návštěv a celkem 1 800 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 600 návštěvami. Preferují Tmavé tóny (Barevná paleta): 57% návštěv oproti 34% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Robert Gwathmey
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Robert Gwathmey.
-
1
Poll Tax Country, 1945
200 návštěv · 11,1%
-
2
Untitled (183)
200 návštěv · 11,1%
-
3
Portrait of a Farmer's Wife, 1951
100 návštěv · 5,6%
-
4
Front Porch, 1947
100 návštěv · 5,6%
-
5
Carrying the Sack, 1950
100 návštěv · 5,6%
-
6
Singing and Mending, 1944
100 návštěv · 5,6%
-
7
Untitled (219)
100 návštěv · 5,6%
-
8
Untitled (735)
100 návštěv · 5,6%
-
9
Untitled (626)
100 návštěv · 5,6%
-
10
Untitled (788)
100 návštěv · 5,6%
Kdy lidé navštěvují stránku Robert Gwathmey?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 200 |
| Čec 2026 | 0 | 1 600 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Robert Gwathmey?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Robert Gwathmey?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 5,6% |
| Měkké stínění | 36,0% | 44,4% |
| Střední jas | 34,0% | 33,3% |
| Jasná rovnováha | 14,0% | 11,1% |
| Luminózní | 6,0% | 5,6% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 26,0% | 22,2% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 16,7% |
| Vyvážená jemnost | 30,0% | 22,2% |
| Jasná barevná přítomnost | 22,0% | 38,9% |
| Sytá barva | 2,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 34,4% | 57,1% |
| Zemité tóny | 37,5% | 21,4% |
| Neutrální tóny | 25,0% | 21,4% |
| Pastelové barvy | 3,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 26,0% | 11,1% |
| Vyvážená | 40,0% | 33,3% |
| Živobylé | 34,0% | 55,6% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 6,0% | 5,6% |
| Jemný | 18,0% | 16,7% |
| Vyvážený | 16,0% | 33,3% |
| Výrazný | 28,0% | 22,2% |
| Prohlášení | 32,0% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 32,0% | 22,2% |
| Jemně promíchaná paleta | 18,0% | 16,7% |
| Vyvážená harmonie | 14,0% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 26,0% | 44,4% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 5,6% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Robert Gwathmey měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Farmer Wanted a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Farmer's Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Parade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (504) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (978) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (811) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (540) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (830) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (598) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (389) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Robert Gwathmey sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Robert Gwathmey a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Robert Gwathmey
Které dílo umělce Robert Gwathmey má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Poll Tax Country s 200 návštěvami, což představuje 11% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Robert Gwathmey na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 0 na stránce umělce, 1 800 u děl.
Která díla Robert Gwathmey odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Tmavé tóny (Barevná paleta) získávají 57% návštěv z 34% katalogu.