Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Robert Colquhoun na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Robert Colquhoun: publikum na první pohled
The Goatherd přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 16% všech zobrazení profilu Robert Colquhoun na OriginalUniqueArt.com. Následuje Tomato Plants a Woman in a Blue Hat. Robert Colquhoun zaznamenal celkem 1 800 návštěv: 300 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Publikum se kloní k Elegance (Atmosféra): 50% návštěv pro 12% katalogu umělce.
10 děl umělce Robert Colquhoun, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Robert Colquhoun, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
1 300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Říj 2026
100
100
Jak často jsou prohlížena díla umělce Robert Colquhoun?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Robert Colquhoun?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
50,0%
0,0%
Elegance
12,5%
50,0%
Přírodní
12,5%
50,0%
Výrazné
12,5%
0,0%
Dramatický
12,5%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
50,0%
0,0%
Energický
12,5%
50,0%
Romantický
12,5%
50,0%
Melancholický
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
28,6%
42,1%
Měkké stínění
37,1%
31,6%
Střední jas
28,6%
26,3%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
5,7%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
2,9%
5,3%
Jemné odstíny
22,9%
47,4%
Vyvážená jemnost
42,9%
31,6%
Jasná barevná přítomnost
28,6%
15,8%
Sytá barva
2,9%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
54,2%
54,5%
Zemité tóny
33,3%
45,5%
Pastelové barvy
8,3%
0,0%
Neutrální tóny
4,2%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
5,7%
10,5%
Vyvážená
68,6%
68,4%
Živobylé
25,7%
21,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
5,7%
0,0%
Jemný
28,6%
31,6%
Vyvážený
28,6%
31,6%
Výrazný
22,9%
31,6%
Prohlášení
14,3%
5,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
25,7%
21,1%
Jemně promíchaná paleta
14,3%
5,3%
Vyvážená harmonie
14,3%
31,6%
Silná barevná jednotnost
31,4%
36,8%
Jednotná paleta
14,3%
5,3%
Která díla umělce Robert Colquhoun přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Encounter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Irish People
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Woman with Leaping Cat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seated Figure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seated Woman and Cat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman in a Blue Hat
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Lock Gate
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Woman with a Circus Goat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tomato Plants
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Head Study
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích sledují Robert Colquhoun?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Kolik lidí denně sleduje Robert Colquhoun a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
300
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
Otázky k Robert Colquhoun
Která díla umělce Robert Colquhoun přitahují nejvíce pozornosti?
The Goatherd, s 300 návštěvami (16% všech zobrazení umělce Robert Colquhoun). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Robert Colquhoun na OriginalUniqueArt.com?
1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce umělce a 1 500 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Robert Colquhoun lidé preferují?
Elegance (Atmosféra): 50% návštěv oproti 12% v katalogu.