Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ramon Casas Carbó na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ramon Casas Carbó: jak vypadal rok návštěv
Jaume Massó je nejvíce sledované dílo: 300 prohlídek za rok, což představuje 60% veškeré pozornosti věnované umělci Ramon Casas Carbó. Následuje jich Headpiece for the Magazine 'Pèl I Ploma' a Portrait of Isidre Nonell. Stránka umělce zaznamenala 200 návštěv, díla 200 návštěv a celkem 400 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 300 návštěvami. Preferují Výrazný (Kontrast): 80% návštěv oproti 15% v katalogu.
3 nejvíce sledovaných děl umělce Ramon Casas Carbó
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Ramon Casas Carbó.
Kdy lidé navštěvují stránku Ramon Casas Carbó?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 200 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Ramon Casas Carbó?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Ramon Casas Carbó?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 10,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 10,0% | 0,0% |
| Střední jas | 55,0% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 25,0% | 80,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,0% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 25,0% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 40,0% | 80,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 5,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 25,0% | 0,0% |
| Vyvážená | 55,0% | 80,0% |
| Živobylé | 20,0% | 20,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 5,0% | 0,0% |
| Jemný | 45,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 15,0% | 0,0% |
| Výrazný | 15,0% | 80,0% |
| Prohlášení | 20,0% | 20,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 5,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 15,0% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 70,0% | 100,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Ramon Casas Carbó měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Laziness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulls (Dead Horses) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior de taller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Isidre Nonell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before the Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enric Granados | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Albert Bernís | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Real Automóvil-club De Cata… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Ramon Casas Carbó sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| španělsky | 100 | 50,0% |
| italsky | 100 | 50,0% |
Kolik denních návštěv má Ramon Casas Carbó a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 200 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Ramon Casas Carbó
Které dílo umělce Ramon Casas Carbó má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Jaume Massó s 300 návštěvami, což představuje 60% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 3 děl.
Jak velké je publikum Ramon Casas Carbó na OriginalUniqueArt.com?
- 400 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce umělce, 200 u děl.
Která díla Ramon Casas Carbó odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Výrazný (Kontrast) získávají 80% návštěv z 15% katalogu.