Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pieter Pietersz Lastman na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pieter Pietersz Lastman: jak vypadal rok návštěv
The Rest on the Flight into Egypt je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 25% veškeré pozornosti věnované umělci Pieter Pietersz Lastman. Následuje jich Christ And The Canaanite Woman a Jonah and the Whale. Stránka umělce zaznamenala 700 návštěv, díla 700 návštěv a celkem 1 400 návštěv. Zájem klesl o 67% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Preferují Střední jas (Jasnost světla): 38% návštěv oproti 9% v katalogu.
6 nejvíce sledovaných děl umělce Pieter Pietersz Lastman
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Pieter Pietersz Lastman.
-
1
The Rest on the Flight into Egypt
200 návštěv · 25,0%
-
2
Christ And The Canaanite Woman
200 návštěv · 25,0%
-
3
Jonah and the Whale, 1621
100 návštěv · 12,5%
-
4
David Gives Uriah a Letter for Joab, 1619
100 návštěv · 12,5%
-
5
The Angel Raphael Takes Leave of Old Tobit and his Son Tobias, 1618
100 návštěv · 12,5%
-
6
Odysseus And Nausicaa
100 návštěv · 12,5%
Kdy lidé navštěvují stránku Pieter Pietersz Lastman?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 500 |
| Srp 2026 | 100 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Pieter Pietersz Lastman?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Pieter Pietersz Lastman?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 47,8% | 50,0% |
| Měkké stínění | 39,1% | 12,5% |
| Střední jas | 8,7% | 37,5% |
| Jasná rovnováha | 4,3% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 30,4% | 25,0% |
| Jemné odstíny | 56,5% | 75,0% |
| Vyvážená jemnost | 13,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 90,0% | 100,0% |
| Tmavé tóny | 5,0% | 0,0% |
| Neutrální tóny | 5,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 60,9% | 50,0% |
| Vyvážená | 39,1% | 50,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,3% | 0,0% |
| Jemný | 30,4% | 25,0% |
| Vyvážený | 4,3% | 0,0% |
| Výrazný | 30,4% | 37,5% |
| Prohlášení | 30,4% | 37,5% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 8,7% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 8,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 13,0% | 12,5% |
| Silná barevná jednotnost | 60,9% | 62,5% |
| Jednotná paleta | 8,7% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Pieter Pietersz Lastman měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LE SACRIFICE D'ABRAHAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Angel and the Young Tob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jonah and the Whale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| David Gives Uriah a Letter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Sacrifice Of Abraham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle of Constantine a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Angel Of The Lord Preve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Susanna And The Elders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Angel Raphael Takes Lea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Pieter Pietersz Lastman sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| japonsky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Pieter Pietersz Lastman a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 100 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj (předpověď) | 0 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Pieter Pietersz Lastman
Které dílo umělce Pieter Pietersz Lastman má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve The Rest on the Flight into Egypt s 200 návštěvami, což představuje 25% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 6 děl.
Jak velké je publikum Pieter Pietersz Lastman na OriginalUniqueArt.com?
- 1 400 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce, 700 u děl.
Která díla Pieter Pietersz Lastman odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Střední jas (Jasnost světla) získávají 38% návštěv z 9% katalogu.