Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pierre Narcisse Guérin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pierre Narcisse Guérin: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Aurora and Cephalus: 800 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 40% z celkového počtu prohlídek umělce Pierre Narcisse Guérin. Poté Dido a Aeneas a The artist's daughter. Celkem 2 000 návštěv: 100 na stránce umělce, 1 900 u děl. Publikum roste: o 200% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) si připravila 45% návštěv i přes pouhých 11% katalogu.
Pierre Narcisse Guérin: 9 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 9 děl umělce Pierre Narcisse Guérin, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Aurora and Cephalus, 1810
800 návštěv · 40,0%
-
2
Dido a Aeneas, 1815
300 návštěv · 15,0%
-
3
The artist's daughter
300 návštěv · 15,0%
-
4
Study of a Nude Man, 1810
100 návštěv · 5,0%
-
5
Clytemnestra and Agamemnon, 1822
100 návštěv · 5,0%
-
6
Henri de la Rochejaquelin, 1817
100 návštěv · 5,0%
-
7
Hermione and Oreste
100 návštěv · 5,0%
-
8
Aeneas tells Dido the misfortunes of the Trojan city
100 návštěv · 5,0%
-
9
Morpheus and Iris - Pierre-Narcisse Guérin, 2026
100 návštěv · 5,0%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Pierre Narcisse Guérin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 0 | 1 200 |
| Srp 2026 | 0 | 200 |
| Zář 2026 | 100 | 500 |
Jak se v průběhu roku s díly Pierre Narcisse Guérin obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Pierre Narcisse Guérin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Melancholický | 71,4% | 80,0% |
| Dramatický | 14,3% | 20,0% |
| Záhadný | 14,3% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 27,8% | 20,0% |
| Měkké stínění | 44,4% | 60,0% |
| Střední jas | 27,8% | 20,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 27,8% | 55,0% |
| Jemné odstíny | 22,2% | 5,0% |
| Vyvážená jemnost | 38,9% | 30,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 11,1% | 10,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 70,6% | 73,7% |
| Tmavé tóny | 23,5% | 26,3% |
| Neutrální tóny | 5,9% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 27,8% | 55,0% |
| Vyvážená | 61,1% | 40,0% |
| Živobylé | 11,1% | 5,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,7% | 10,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 5,0% |
| Výrazný | 22,2% | 55,0% |
| Prohlášení | 50,0% | 30,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 11,1% | 45,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 27,8% | 5,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,6% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 35,0% |
| Jednotná paleta | 5,6% | 15,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Pierre Narcisse Guérin srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurora and Cephalus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Dido a Aeneas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| The Return of Marcus Sextus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Napoleon Pardoning the Rebe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sappho on the Leucadian Cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris - Pierre-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henri de la Rochejaquelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clytemnestra and Agamemnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Pierre Narcisse Guérin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Pierre Narcisse Guérin a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 100 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 200 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 200 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 100 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj (předpověď) | 200 |
| út 13 Říj (předpověď) | 200 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 300 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 300 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 200 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
Pierre Narcisse Guérin: krátké odpovědi
Které dílo umělce Pierre Narcisse Guérin má nejvyšší sledovanost?
- Aurora and Cephalus: 800 návštěv, což představuje 40% všech zobrazení umělce Pierre Narcisse Guérin. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Kolik návštěv má Pierre Narcisse Guérin?
- 2 000 za dvanáct měsíců (100 na stránce umělce, 1 900 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Pierre Narcisse Guérin?
- Ano, Nesourodá paleta barev (Harmonie barev): 45% návštěv pro 11% katalogu.