Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pierre Edouard Frère na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pierre Edouard Frère: publikum na první pohled
Cold Hands přitahuje nejvíce pozornosti: 300 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 18% všech zobrazení profilu Pierre Edouard Frère na OriginalUniqueArt.com. Následuje Winter Scene a The Prayer. Pierre Edouard Frère zaznamenal celkem 1 800 návštěv: 700 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Publikum se kloní k Výrazný (Kontrast): 53% návštěv pro 22% katalogu umělce.
10 děl umělce Pierre Edouard Frère, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Pierre Edouard Frère, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Cold Hands, 1866
300 návštěv · 17,6%
-
2
Winter Scene
200 návštěv · 11,8%
-
3
The Prayer
200 návštěv · 11,8%
-
4
A Child in a Field, 1871
200 návštěv · 11,8%
-
5
At Her Lessons, 1865
100 návštěv · 5,9%
-
6
Snowballing, 1861
100 návštěv · 5,9%
-
7
Helping Herself, 1859
100 návštěv · 5,9%
-
8
The Porch
100 návštěv · 5,9%
-
9
Sewing on a Button, 1882
100 návštěv · 5,9%
-
10
Tapping the Barrel
100 návštěv · 5,9%
Kolik lidí sleduje Pierre Edouard Frère měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 500 | 1 000 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Pierre Edouard Frère?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Pierre Edouard Frère?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pohodlné a uklidňující | 37,5% | 60,0% |
| Pokojný | 12,5% | 40,0% |
| Melancholický | 12,5% | 0,0% |
| Reflektivní | 12,5% | 0,0% |
| Romantický | 12,5% | 0,0% |
| Duchovní | 12,5% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 54,4% | 23,5% |
| Měkké stínění | 19,6% | 29,4% |
| Střední jas | 21,7% | 47,1% |
| Jasná rovnováha | 4,3% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 19,6% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 34,8% | 29,4% |
| Vyvážená jemnost | 21,7% | 17,6% |
| Jasná barevná přítomnost | 23,9% | 52,9% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 57,5% | 33,3% |
| Tmavé tóny | 32,5% | 60,0% |
| Neutrální tóny | 10,0% | 6,7% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 41,3% | 5,9% |
| Vyvážená | 43,5% | 58,8% |
| Živobylé | 15,2% | 35,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 17,4% | 11,8% |
| Jemný | 32,6% | 17,6% |
| Vyvážený | 10,9% | 17,6% |
| Výrazný | 21,7% | 52,9% |
| Prohlášení | 17,4% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,5% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 8,7% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 45,6% | 35,3% |
| Jednotná paleta | 39,1% | 64,7% |
Která díla umělce Pierre Edouard Frère přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cold Hands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Little Housekeeper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cold Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boys at Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| China Mender | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No Fire - No Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Errand Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Preparing Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Little Cook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing at Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Pierre Edouard Frère?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Pierre Edouard Frère a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 100 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 200 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 200 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Pierre Edouard Frère
Která díla umělce Pierre Edouard Frère přitahují nejvíce pozornosti?
- Cold Hands, s 300 návštěvami (18% všech zobrazení umělce Pierre Edouard Frère). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Pierre Edouard Frère na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce a 1 100 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Pierre Edouard Frère lidé preferují?
- Výrazný (Kontrast): 53% návštěv oproti 22% v katalogu.