Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pierre Adolphe Valette na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Pierre Adolphe Valette: publikum na první pohled
Albert Square, Manchester přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 22% všech zobrazení profilu Pierre Adolphe Valette na OriginalUniqueArt.com. Následuje India House, Manchester a Romiley. Pierre Adolphe Valette zaznamenal celkem 1 300 návštěv: 500 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 100 návštěvami. Publikum se kloní k Neutrální tóny (Barevná paleta): 80% návštěv pro 30% katalogu umělce.
8 děl umělce Pierre Adolphe Valette, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 8 děl umělce Pierre Adolphe Valette, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Albert Square, Manchester, 1910
200 návštěv · 22,2%
-
2
India House, Manchester, 1912
100 návštěv · 11,1%
-
3
Romiley, 1916
100 návštěv · 11,1%
-
4
Rowley Smart, 1925
100 návštěv · 11,1%
-
5
Study of a 'Cab at All Saints', 1911
100 návštěv · 11,1%
-
6
York Street Leading to Charles Street, Manchester, 1913
100 návštěv · 11,1%
-
7
May Aimee Smith, 1918
100 návštěv · 11,1%
-
8
Girl at Her Toilet
100 návštěv · 11,1%
Kolik lidí sleduje Pierre Adolphe Valette měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 800 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Pierre Adolphe Valette?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Pierre Adolphe Valette?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 3,5% | 11,1% |
| Měkké stínění | 24,1% | 22,2% |
| Střední jas | 58,6% | 55,6% |
| Jasná rovnováha | 13,8% | 11,1% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 75,9% | 88,9% |
| Jemné odstíny | 6,9% | 0,0% |
| Vyvážená jemnost | 17,2% | 11,1% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 55,0% | 20,0% |
| Neutrální tóny | 30,0% | 80,0% |
| Monochromní | 15,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 51,7% | 77,8% |
| Vyvážená | 48,3% | 22,2% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 34,5% | 33,3% |
| Jemný | 27,6% | 11,1% |
| Vyvážený | 17,2% | 22,2% |
| Výrazný | 6,9% | 22,2% |
| Prohlášení | 13,8% | 11,1% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 6,9% | 11,1% |
| Jemně promíchaná paleta | 20,7% | 22,2% |
| Vyvážená harmonie | 13,8% | 11,1% |
| Silná barevná jednotnost | 41,4% | 33,3% |
| Jednotná paleta | 17,2% | 22,2% |
Která díla umělce Pierre Adolphe Valette přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figures by a Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| India House, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers and Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Albert Square, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Castlegate, Salford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowley Smart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Pierre Adolphe Valette?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 300 | 60,0% |
| anglicky | 200 | 40,0% |
Kolik lidí denně sleduje Pierre Adolphe Valette a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 100 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 200 |
| st 7 Říj | 100 |
| čt 8 Říj | 200 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
| st 4 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky k Pierre Adolphe Valette
Která díla umělce Pierre Adolphe Valette přitahují nejvíce pozornosti?
- Albert Square, Manchester, s 200 návštěvami (22% všech zobrazení umělce Pierre Adolphe Valette). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 děl.
Kolik lidí sleduje Pierre Adolphe Valette na OriginalUniqueArt.com?
- 1 300 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce umělce a 800 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Pierre Adolphe Valette lidé preferují?
- Neutrální tóny (Barevná paleta): 80% návštěv oproti 30% v katalogu.