Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pier Francesco Mola na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Pier Francesco Mola: jak vypadal rok návštěv
Echo and Narcissus je nejvíce sledované dílo: 500 prohlídek za rok, což představuje 14% veškeré pozornosti věnované umělci Pier Francesco Mola. Následuje jich Cain Slaying Abel a Mercury and Argus. Stránka umělce zaznamenala 1 000 návštěv, díla 3 000 návštěv a celkem 4 000 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 800 návštěvami. Návštěvníci sledují na počítače (92%) a telefony (8%). Preferují Elegance (Atmosféra): 20% návštěv oproti 0% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Pier Francesco Mola
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Pier Francesco Mola.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
900
1 900
Srp 2026
0
600
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
300
Kdy jsou k vidění díla umělce Pier Francesco Mola?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Pier Francesco Mola?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
78,6%
66,7%
Pokojný
14,3%
0,0%
Elegance
0,0%
20,0%
Lekce fantazie
3,6%
6,7%
Klidná atmosféra
0,0%
6,7%
Mystický
3,6%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
32,1%
33,3%
Duchovní
35,7%
13,3%
Reflektivní
14,3%
20,0%
Melancholický
7,1%
20,0%
Hravý
3,6%
6,7%
Pohodlné a uklidňující
3,6%
0,0%
Romantický
0,0%
6,7%
Pokojný
3,6%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
72,0%
74,3%
Měkké stínění
18,0%
14,3%
Střední jas
6,0%
11,4%
Jasná rovnováha
4,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
46,0%
34,3%
Jemné odstíny
46,0%
62,9%
Vyvážená jemnost
8,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
2,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
87,8%
91,3%
Neutrální tóny
7,3%
0,0%
Tmavé tóny
2,4%
4,3%
Monochromní
2,4%
4,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
74,0%
74,3%
Vyvážená
26,0%
22,9%
Živobylé
0,0%
2,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
22,0%
17,1%
Jemný
34,0%
34,3%
Vyvážený
10,0%
5,7%
Výrazný
14,0%
11,4%
Prohlášení
20,0%
31,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,0%
5,7%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
17,1%
Vyvážená harmonie
18,0%
20,0%
Silná barevná jednotnost
46,0%
57,1%
Jednotná paleta
20,0%
0,0%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Pier Francesco Mola měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
St Peter Freed from Prison
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Homer Dictating
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adoration of the Shepherds
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint John the Baptist prea…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Prodigal Son
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Geographer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mercury and Argus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Holy Family in a Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Abduction of Europa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rest on the Flight into…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaké je rozdělení publika Pier Francesco Mola podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 700
92,5%
telefony
300
7,5%
V jakých jazycích je Pier Francesco Mola sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Pier Francesco Mola a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
100
út 20 Říj
0
st 21 Říj
100
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
100
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
100
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
100
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
100
st 25 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Pier Francesco Mola
Které dílo umělce Pier Francesco Mola má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Echo and Narcissus s 500 návštěvami, což představuje 14% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Pier Francesco Mola na OriginalUniqueArt.com?
4 000 návštěv za dvanáct měsíců: 1 000 na stránce umělce, 3 000 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Pier Francesco Mola?
Publikum pochází z počítače (92%) a telefony (8%); počítače tvoří 92% návštěv.
Která díla Pier Francesco Mola odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Elegance (Atmosféra) získávají 20% návštěv z 0% katalogu.