Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Émile Chabas na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Émile Chabas: jak vypadal rok návštěv
Joyous Frolics je nejvíce sledované dílo: 300 prohlídek za rok, což představuje 43% veškeré pozornosti věnované umělci Paul Émile Chabas. Následuje jich Septemberní ráno a Paul Chabas - Portrait de la femme de l'artiste. Stránka umělce zaznamenala 400 návštěv, díla 600 návštěv a celkem 1 000 návštěv. Zájem vzrostl o 50% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Srp 2026 s 500 návštěvami. Preferují Zemité tóny (Barevná paleta): 100% návštěv oproti 50% v katalogu.
3 nejvíce sledovaných děl umělce Paul Émile Chabas
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Paul Émile Chabas.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
0
Srp 2026
300
200
Zář 2026
100
100
Říj 2026
0
300
Kdy jsou k vidění díla umělce Paul Émile Chabas?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Paul Émile Chabas?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
54,5%
71,4%
Klasické
27,3%
0,0%
Elegance
9,1%
28,6%
Zlatavý luxus
9,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
45,5%
28,6%
Radostný
9,1%
42,9%
Reflektivní
36,4%
0,0%
Klidná
9,1%
28,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
11,8%
0,0%
Měkké stínění
17,6%
28,6%
Střední jas
29,4%
0,0%
Jasná rovnováha
35,3%
71,4%
Luminózní
5,9%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
17,6%
28,6%
Jemné odstíny
47,1%
0,0%
Vyvážená jemnost
23,5%
28,6%
Jasná barevná přítomnost
11,8%
42,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
50,0%
100,0%
Neutrální tóny
42,9%
0,0%
Tmavé tóny
7,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
23,5%
28,6%
Vyvážená
52,9%
0,0%
Živobylé
23,5%
71,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
29,4%
28,6%
Jemný
23,5%
28,6%
Vyvážený
11,8%
0,0%
Výrazný
29,4%
42,9%
Prohlášení
5,9%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
5,9%
0,0%
Vyvážená harmonie
23,5%
28,6%
Silná barevná jednotnost
29,4%
0,0%
Jednotná paleta
41,2%
71,4%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Paul Émile Chabas měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Septemberní ráno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
At dusk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paul Chabas - Portrait de l…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of Daniel Lesueur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Daniel Lesueur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paul Bourget
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
François Coppée
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The first bath
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dolores de Pedroso y Sturdz…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Paul Émile Chabas sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Paul Émile Chabas a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
300
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy o Paul Émile Chabas
Které dílo umělce Paul Émile Chabas má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Joyous Frolics s 300 návštěvami, což představuje 43% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 3 děl.
Jak velké je publikum Paul Émile Chabas na OriginalUniqueArt.com?
1 000 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce, 600 u děl.
Která díla Paul Émile Chabas odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Zemité tóny (Barevná paleta) získávají 100% návštěv z 50% katalogu.