Paul Delvaux Publikum a nejlepší díla

1897 – 1994

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Delvaux na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Paul Delvaux: klíčové postavy

Nejvíce prohlíženým dílem je Spící Venuše: 5 500 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 10% z celkového počtu prohlídek umělce Paul Delvaux. Poté A SirenIn Full Moonlight a Nocní vlak. Celkem 38 700 návštěv: 14 000 na stránce umělce, 24 700 u děl. Publikum roste: o 81% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 17 000 návštěvami. Jazyky publika: francouzsky (44%), anglicky (21%) a italsky (7%). Země diváků: Belgie (47%), Francie (6%) a Itálie (5%). Rozdělení publika podle zařízení: počítače (74%), telefony (22%) a tablety (4%). Jedna chuť vyniká: Nejtmavší (Jasnost světla) si připravila 50% návštěv i přes pouhých 26% katalogu.

Paul Delvaux: 10 nejvíce prohlížených děl

Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Paul Delvaux, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.

  1. Spící Venuše 1 Spící Venuše, 1944 5 500 návštěv · 9,8%
  2. A SirenIn Full Moonlight 2 A SirenIn Full Moonlight 4 800 návštěv · 8,5%
  3. Nocní vlak 3 Nocní vlak, 1947 3 800 návštěv · 6,7%
  4. Spící Venuše 4 Spící Venuše, 1943 3 100 návštěv · 5,5%
  5. The Village of the Sirens 5 The Village of the Sirens, 1942 1 700 návštěv · 3,0%
  6. The Canape Vert 6 The Canape Vert, 1944 1 400 návštěv · 2,5%
  7. Chrysis 7 Chrysis, 1967 1 000 návštěv · 1,8%
  8. Skeletons in an office 8 Skeletons in an office, 1944 1 000 návštěv · 1,8%
  9. Nodes Rose 9 Nodes Rose, 1937 800 návštěv · 1,4%
  10. The skeleton has the shell 10 The skeleton has the shell, 1944 800 návštěv · 1,4%

Jak se měsíčně mění publikum umělce Paul Delvaux?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje
MěsícProfil umělceStránky děl
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100700
Čec 20261 80015 200
Srp 20266005 400
Zář 20263 8001 500
Říj 20267 7001 900

Jak se v průběhu roku s díly Paul Delvaux obrací?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Paul Delvaux srovnávají v průběhu roku?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje
DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
Spící Venuše000000001 400000
Nocní vlak000000009004000100
Spící Venuše0000000030001000
Small Train Station at Night00000000100000
The Deposition00000000100000
The Garden00000000100000
The Canape Vert000000001001000200
Phases of the Moon00000000300000
Pygmallion000000000000
Nodes Rose0000000040010000

Telefony, tablety nebo počítače: kde je Paul Delvaux sledován/a?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit údaje
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače28 60073,9%
telefony8 60022,2%
tablety1 5003,9%

Jakým jazykem mluví publikum umělce Paul Delvaux?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit údaje
JazykNávštěvySdílet
francouzsky3 60043,9%
anglicky1 70020,7%
italsky6007,3%
španělsky5006,1%
německy4004,9%
rusky4004,9%
korejsky3003,7%
nizozemsky3003,7%
arabsky1001,2%
japonsky1001,2%

Jak vypadají denní návštěvy umělce Paul Delvaux a jaká je prognóza?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje
DenNávštěvy
po 12 Říj700
út 13 Říj3 900
st 14 Říj1 200
čt 15 Říj600
pá 16 Říj500
so 17 Říj200
ne 18 Říj1 300
po 19 Říj1 100
út 20 Říj1 100
st 21 Říj200
čt 22 Říj4 600
pá 23 Říj800
so 24 Říj900
ne 25 Říj700
po 26 Říj700
út 27 Říj300
st 28 Říj1 200
čt 29 Říj600
pá 30 Říj700
so 31 Říj800
ne 1 Lis3 300
po 2 Lis (předpověď)700
út 3 Lis (předpověď)1 500
st 4 Lis (předpověď)700
čt 5 Lis (předpověď)1 700
pá 6 Lis (předpověď)600
so 7 Lis (předpověď)500
ne 8 Lis (předpověď)1 500
po 9 Lis (předpověď)700
út 10 Lis (předpověď)1 500
st 11 Lis (předpověď)700
čt 12 Lis (předpověď)1 600
pá 13 Lis (předpověď)500
so 14 Lis (předpověď)500
ne 15 Lis (předpověď)1 500
po 16 Lis (předpověď)700
út 17 Lis (předpověď)1 400
st 18 Lis (předpověď)700
čt 19 Lis (předpověď)1 500
pá 20 Lis (předpověď)500
so 21 Lis (předpověď)500
ne 22 Lis (předpověď)1 400

Paul Delvaux: krátké odpovědi

Které dílo umělce Paul Delvaux má nejvyšší sledovanost?

Spící Venuše: 5 500 návštěv, což představuje 10% všech zobrazení umělce Paul Delvaux. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

Kolik návštěv má Paul Delvaux?

38 700 za dvanáct měsíců (14 000 na stránce umělce, 24 700 u děl).

Sledují lidé Paul Delvaux na telefonu nebo na počítači?

Na obou: počítače (74%), telefony (22%) a tablety (4%); vede počítače s podílem 74%.

Sleduje Paul Delvaux několik jazyků?

Ano: francouzsky (44%), anglicky (21%) a italsky (7%). Na prvním místě je francouzsky s podílem 44%.

Preferuje publikum určitý druh děl od Paul Delvaux?

Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 50% návštěv pro 26% katalogu.