Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Cézanne na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Cézanne: publikum na první pohled
Hráči karet přitahuje nejvíce pozornosti: 21 900 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 4% všech zobrazení profilu Paul Cézanne na OriginalUniqueArt.com. Následuje Velké bazénky (Philadelphia) a Nádrž na jablka. Paul Cézanne zaznamenal celkem 575 700 návštěv: 81 600 na stránce umělce a 494 100 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 72% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 323 300 návštěvami. Publikum čte v anglicky (29%), rusky (11%) a korejsky (7%). Publikum sleduje z Spojené státy americké (12%), Jižní Korea (7%) a Německo (6%). Publikum sleduje na počítače (74%), telefony (22%) a tablety (4%). Publikum se kloní k Výrazný (Kontrast): 27% návštěv pro 12% katalogu umělce.
10 děl umělce Paul Cézanne, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Paul Cézanne, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
15 600
Čec 2026
17 900
305 400
Srp 2026
16 300
43 400
Zář 2026
19 500
45 500
Říj 2026
27 800
84 200
Jak často jsou prohlížena díla umělce Paul Cézanne?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Paul Cézanne?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
33,3%
38,3%
Klidná atmosféra
25,0%
35,9%
Elegance
12,5%
11,1%
Nostalgický
6,2%
5,0%
Dramatický
6,2%
3,5%
Romantický
2,1%
3,6%
Zemité tóny
12,5%
1,7%
Eterický
0,0%
0,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
47,9%
49,0%
Pokojný
29,2%
27,4%
Klidná
6,2%
10,1%
Melancholický
10,4%
7,5%
Nostalgický
0,0%
1,8%
Záhadný
2,1%
1,1%
Romantický
0,0%
1,0%
Dramatický
0,0%
0,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
16,0%
15,8%
Měkké stínění
26,0%
39,9%
Střední jas
32,0%
31,3%
Jasná rovnováha
20,0%
10,2%
Luminózní
6,0%
2,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
28,0%
11,7%
Jemné odstíny
36,0%
36,0%
Vyvážená jemnost
28,0%
40,5%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
11,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
48,3%
58,1%
Neutrální tóny
34,5%
21,3%
Tmavé tóny
3,5%
13,7%
Přírodní motivy
0,0%
4,9%
Pastelové barvy
10,3%
1,0%
Monochromní
3,5%
0,9%
Teplé tóny
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
24,0%
15,7%
Vyvážená
62,0%
65,4%
Živobylé
14,0%
18,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
5,8%
Jemný
28,0%
18,4%
Vyvážený
20,0%
18,1%
Výrazný
12,0%
26,9%
Prohlášení
28,0%
30,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
28,0%
28,3%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
17,4%
Vyvážená harmonie
12,0%
16,4%
Silná barevná jednotnost
38,0%
33,1%
Jednotná paleta
8,0%
4,8%
Která díla umělce Paul Cézanne přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Hráči karet
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
2 800
3 700
8 100
Mont Sainte-Victoire Seen f…
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
500
2 000
Velké bazénky (Philadelphia)
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
1 500
2 900
3 300
Nádrž na jablka
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
1 600
2 500
3 000
Chlapec v červené vestičce
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
300
Mardi Gras
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mounte Sainte Victoire
0
0
0
0
0
0
0
0
800
600
100
300
Viselec
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Jablka a pomeranče
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Velké koupající
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
200
400
2 400
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Paul Cézanne?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
426 500
74,1%
telefony
127 600
22,2%
tablety
21 600
3,8%
V jakých jazycích sledují Paul Cézanne?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
8 000
29,4%
rusky
3 000
11,0%
korejsky
2 000
7,4%
portugalsky
1 700
6,2%
španělsky
1 500
5,5%
arabsky
1 100
4,0%
bulharsky
1 100
4,0%
švédsky
1 100
4,0%
německy
900
3,3%
italsky
900
3,3%
Kolik lidí denně sleduje Paul Cézanne a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 11 Říj
4 000
po 12 Říj
4 800
út 13 Říj
4 900
st 14 Říj
4 400
čt 15 Říj
4 200
pá 16 Říj
4 300
so 17 Říj
7 300
ne 18 Říj
9 100
po 19 Říj
6 000
út 20 Říj
6 700
st 21 Říj
5 900
čt 22 Říj
9 000
pá 23 Říj
7 400
so 24 Říj
5 100
ne 25 Říj
4 300
po 26 Říj
6 500
út 27 Říj
9 500
st 28 Říj
5 200
čt 29 Říj
9 700
pá 30 Říj
5 400
so 31 Říj
5 500
ne 1 Lis (předpověď)
6 900
po 2 Lis (předpověď)
6 900
út 3 Lis (předpověď)
8 400
st 4 Lis (předpověď)
6 200
čt 5 Lis (předpověď)
9 100
pá 6 Lis (předpověď)
6 800
so 7 Lis (předpověď)
7 100
ne 8 Lis (předpověď)
7 500
po 9 Lis (předpověď)
7 500
út 10 Lis (předpověď)
9 100
st 11 Lis (předpověď)
6 700
čt 12 Lis (předpověď)
9 900
pá 13 Lis (předpověď)
7 400
so 14 Lis (předpověď)
7 700
ne 15 Lis (předpověď)
8 000
po 16 Lis (předpověď)
8 000
út 17 Lis (předpověď)
9 700
st 18 Lis (předpověď)
7 100
čt 19 Lis (předpověď)
10 500
pá 20 Lis (předpověď)
7 900
so 21 Lis (předpověď)
8 200
Otázky k Paul Cézanne
Která díla umělce Paul Cézanne přitahují nejvíce pozornosti?
Hráči karet, s 21 900 návštěvami (4% všech zobrazení umělce Paul Cézanne). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Paul Cézanne na OriginalUniqueArt.com?
575 700 návštěv za dvanáct měsíců: 81 600 na stránce umělce a 494 100 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Paul Cézanne?
Tvůrce Paul Cézanne sledují na zařízeních počítače (74%), telefony (22%) a tablety (4%); počítače tvoří 74% všech návštěv.
V jakých jazycích sledují Paul Cézanne?
V anglicky (29%), rusky (11%) a korejsky (7%). Na prvním místě je anglicky s podílem 29%.
Jaké díla od Paul Cézanne lidé preferují?
Výrazný (Kontrast): 27% návštěv oproti 12% v katalogu.