Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paolo Monaldi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Paolo Monaldi: publikum na první pohled
Peasants Outside a Town Gate přitahuje nejvíce pozornosti: 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 25% všech zobrazení profilu Paolo Monaldi na OriginalUniqueArt.com. Následuje A woman buying a kid goat from a shepherd, with a boy sitting on a saddle and a man smoking a pipe, by a ruin a Peasants by a Shelter, Coney Catchers. Paolo Monaldi zaznamenal celkem 500 návštěv: 100 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 100% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 400 návštěvami. Publikum se kloní k Nostalgický (Atmosféra): 100% návštěv pro 25% katalogu umělce.
4 děl umělce Paolo Monaldi, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 4 děl umělce Paolo Monaldi, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
Peasants Outside a Town Gate
100 návštěv · 25,0%
-
2
A woman buying a kid goat from a shepherd, with a boy sitting on a saddle and a man smoking a pipe, by a ruin
100 návštěv · 25,0%
-
3
Peasants by a Shelter, Coney Catchers, 1750
100 návštěv · 25,0%
-
4
A man fishing on the coast, with a group of other figures at leisure
100 návštěv · 25,0%
Kolik lidí sleduje Paolo Monaldi měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 100 |
| Říj 2026 | 0 | 0 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Paolo Monaldi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Paolo Monaldi?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Atmosféra | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nostalgický | 25,0% | 100,0% |
| Hravý | 50,0% | 0,0% |
| Pokojný | 25,0% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 12,5% | 0,0% |
| Měkké stínění | 25,0% | 50,0% |
| Střední jas | 31,2% | 25,0% |
| Jasná rovnováha | 31,2% | 25,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 56,2% | 0,0% |
| Jemné odstíny | 31,2% | 100,0% |
| Vyvážená jemnost | 12,5% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 56,2% | 25,0% |
| Vyvážená | 43,8% | 75,0% |
| Živobylé | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 18,8% | 25,0% |
| Výrazný | 18,8% | 50,0% |
| Prohlášení | 62,5% | 25,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 18,8% | 25,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 18,8% | 25,0% |
| Silná barevná jednotnost | 37,5% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 25,0% | 0,0% |
Která díla umělce Paolo Monaldi přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peasant Dance Before an Ita… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dancing Italian Peasants in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants near Roman Ruins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Outside a Town Gate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Prince James receiving his… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants by a Shelter, Cone… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants and a Mendicant Fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Making Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants Making Music | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasants at a Well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích sledují Paolo Monaldi?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik lidí denně sleduje Paolo Monaldi a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 0 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Otázky k Paolo Monaldi
Která díla umělce Paolo Monaldi přitahují nejvíce pozornosti?
- Peasants Outside a Town Gate, s 100 návštěvami (25% všech zobrazení umělce Paolo Monaldi). Výše uvedené pořadí obsahuje 4 děl.
Kolik lidí sleduje Paolo Monaldi na OriginalUniqueArt.com?
- 500 návštěv za dvanáct měsíců: 100 na stránce umělce a 400 u jednotlivých děl.
Jaké díla od Paolo Monaldi lidé preferují?
- Nostalgický (Atmosféra): 100% návštěv oproti 25% v katalogu.