Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Orthodox Icons na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Orthodox Icons: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Ss.Sergius and Bacchus: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 11% z celkového počtu prohlídek umělce Orthodox Icons. Poté Christ Acheiropoietos (made Without Hands) a Composite Icon with the Crucifixion, Christ, Saints and Gospel Scenes. Celkem 2 500 návštěv: 1 000 na stránce umělce, 1 500 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 50% méně návštěv v období Zář 2026 oproti Srp 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 800 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Měkké stínění (Jasnost světla) si připravila 67% návštěv i přes pouhých 50% katalogu.
Orthodox Icons: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Orthodox Icons, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Ss.Sergius and Bacchus
200 návštěv · 11,1%
-
2
Christ Acheiropoietos (made Without Hands), 1200
200 návštěv · 11,1%
-
3
Composite Icon with the Crucifixion, Christ, Saints and Gospel Scenes, 1050
200 návštěv · 11,1%
-
4
Theotokos of Saint Maksim's Vision, 1305
100 návštěv · 5,6%
-
5
Blachernitissa (Theotokos of Blachernae)
100 návštěv · 5,6%
-
6
Virgin Mary on the Throne, 1150
100 návštěv · 5,6%
-
7
Glorification of the Cross (back side of 'Christ Acheiropoietos'), 1200
100 návštěv · 5,6%
-
8
Deesis from the Church of Nikola of Kozhe, 1300
100 návštěv · 5,6%
-
9
Archangel Michael, slaying the Shakers, saints Sisinius and Maruf, with the martyrdom of Sisinius, 1831
100 návštěv · 5,6%
-
10
Our Lady of the Sign from Zverin Monastery (front side), 1250
100 návštěv · 5,6%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Orthodox Icons?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 200 | 200 |
| Čec 2026 | 600 | 1 200 |
| Srp 2026 | 100 | 100 |
| Zář 2026 | 100 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Orthodox Icons obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Orthodox Icons?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 4,8% | 5,6% |
| Měkké stínění | 50,0% | 66,7% |
| Střední jas | 40,5% | 27,8% |
| Jasná rovnováha | 4,8% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 4,8% | 5,6% |
| Jemné odstíny | 21,4% | 22,2% |
| Vyvážená jemnost | 23,8% | 27,8% |
| Jasná barevná přítomnost | 50,0% | 44,4% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 46,2% | 56,2% |
| Tmavé tóny | 48,7% | 43,8% |
| Neutrální tóny | 5,1% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 9,5% | 5,6% |
| Vyvážená | 38,1% | 50,0% |
| Živobylé | 52,4% | 44,4% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 2,4% | 0,0% |
| Jemný | 19,1% | 11,1% |
| Vyvážený | 14,3% | 27,8% |
| Výrazný | 26,2% | 38,9% |
| Prohlášení | 38,1% | 22,2% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 4,8% | 5,6% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 21,4% | 5,6% |
| Silná barevná jednotnost | 50,0% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 23,8% | 27,8% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Orthodox Icons srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composite Icon with the Cru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Mother of God of Tender… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glorification of the Cross… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Deesis from the Church of N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St George and the Youth of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Nikita slaying the de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Acheiropoietos (made… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Saviour of Furious Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin (Theotokos) and Chil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Praises of the Theotokos. V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Orthodox Icons?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají denní návštěvy umělce Orthodox Icons a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| po 21 Zář | 0 |
| út 22 Zář | 0 |
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj (předpověď) | 100 |
| út 13 Říj (předpověď) | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 100 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
Orthodox Icons: krátké odpovědi
Které dílo umělce Orthodox Icons má nejvyšší sledovanost?
- Ss.Sergius and Bacchus: 200 návštěv, což představuje 11% všech zobrazení umělce Orthodox Icons. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Orthodox Icons?
- 2 500 za dvanáct měsíců (1 000 na stránce umělce, 1 500 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Orthodox Icons?
- Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 67% návštěv pro 50% katalogu.