Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ogata Kōrin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Ogata Kōrin: jak vypadal rok návštěv
Old Man and Woman je nejvíce sledované dílo: 200 prohlídek za rok, což představuje 18% veškeré pozornosti věnované umělci Ogata Kōrin. Následuje jich Title(Japanese): 円形図案集 a Irises at Yatsuhashi (Eight Bridges). Stránka umělce zaznamenala 700 návštěv, díla 1 000 návštěv a celkem 1 700 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 700 návštěvami. Preferují Klidný (Kontrast): 82% návštěv oproti 42% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Ogata Kōrin
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Ogata Kōrin.
-
1
Old Man and Woman
200 návštěv · 18,2%
-
2
Title(Japanese): 円形図案集, 1700
100 návštěv · 9,1%
-
3
Irises at Yatsuhashi (Eight Bridges), 1709
100 návštěv · 9,1%
-
4
Seiobo, 1705
100 návštěv · 9,1%
-
5
Title(Japanese): 梅蒔絵箱図案, 1700
100 návštěv · 9,1%
-
6
Hydrangeas
100 návštěv · 9,1%
-
7
Flowers
100 návštěv · 9,1%
-
8
Chinese Bellflowers
100 návštěv · 9,1%
-
9
Old Man and Woman
100 návštěv · 9,1%
-
10
White Poppies on Gold Ground
100 návštěv · 9,1%
Kdy lidé navštěvují stránku Ogata Kōrin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 700 | 1 000 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Ogata Kōrin?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Ogata Kōrin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 2,8% | 0,0% |
| Měkké stínění | 11,1% | 9,1% |
| Střední jas | 33,3% | 18,2% |
| Jasná rovnováha | 44,4% | 72,7% |
| Luminózní | 8,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 16,7% | 9,1% |
| Jemné odstíny | 38,9% | 45,5% |
| Vyvážená jemnost | 30,6% | 27,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 13,9% | 18,2% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 54,5% | 54,5% |
| Zemité tóny | 27,3% | 27,3% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 9,1% |
| Monochromní | 3,0% | 9,1% |
| Metalické tóny | 3,0% | 0,0% |
| Pastelové barvy | 3,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 11,1% | 9,1% |
| Vyvážená | 61,1% | 63,6% |
| Živobylé | 27,8% | 27,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 41,7% | 81,8% |
| Jemný | 25,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 9,1% |
| Výrazný | 8,3% | 9,1% |
| Prohlášení | 13,9% | 0,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 0,0% | 0,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 5,6% | 9,1% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 9,1% |
| Jednotná paleta | 69,4% | 81,8% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Ogata Kōrin měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Title(Japanese): 円形図案集 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers of Spring and Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Irises at Yatsuhashi (Eight… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chrysanthemums by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Preliminary Drawing of Thre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Camellias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rabbits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wind God and Thunder God | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rough Waves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowering Plants in Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Ogata Kōrin sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Ogata Kōrin a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 0 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj | 0 |
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
| st 4 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Ogata Kōrin
Které dílo umělce Ogata Kōrin má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Old Man and Woman s 200 návštěvami, což představuje 18% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Ogata Kōrin na OriginalUniqueArt.com?
- 1 700 návštěv za dvanáct měsíců: 700 na stránce umělce, 1 000 u děl.
Která díla Ogata Kōrin odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Klidný (Kontrast) získávají 82% návštěv z 42% katalogu.