Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Norman Wilkinson na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Norman Wilkinson: publikum na první pohled
The Little Ships at Dunkirk, June 1940 přitahuje nejvíce pozornosti: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 4% všech zobrazení profilu Norman Wilkinson na OriginalUniqueArt.com. Následuje London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series) a Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941. Norman Wilkinson zaznamenal celkem 5 300 návštěv: 1 100 na stránce umělce a 4 200 u jednotlivých děl. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 4 000 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (87%), telefony (11%) a tablety (2%). Publikum se kloní k Zemité tóny (Barevná paleta): 32% návštěv pro 18% katalogu umělce.
10 děl umělce Norman Wilkinson, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Norman Wilkinson, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
-
1
The Little Ships at Dunkirk, June 1940, 1940
200 návštěv · 4,0%
-
2
London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series), 1940
200 návštěv · 4,0%
-
3
Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941
200 návštěv · 4,0%
-
4
View of Docks with SS 'Duke of Argyll' at Quay (London, Midland and Scottish Railway poster artwork)
200 návštěv · 4,0%
-
5
A Sunderland Flying Boat Rescuing the Crew of a Liberator
200 návštěv · 4,0%
-
6
A Destroyer Sinking a Submarine
200 návštěv · 4,0%
-
7
Barges off Greenwich
200 návštěv · 4,0%
-
8
Portrush from White Rocks
200 návštěv · 4,0%
-
9
HMS 'Cardiff'
200 návštěv · 4,0%
-
10
Hawker Harts of 601 Squadron, 1936
200 návštěv · 4,0%
Kolik lidí sleduje Norman Wilkinson měsíčně?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 100 |
| Čec 2026 | 500 | 3 500 |
| Srp 2026 | 200 | 400 |
| Zář 2026 | 400 | 200 |
Jak často jsou prohlížena díla umělce Norman Wilkinson?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Norman Wilkinson?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 12,0% | 18,0% |
| Střední jas | 40,0% | 48,0% |
| Jasná rovnováha | 48,0% | 34,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 56,0% | 50,0% |
| Jemné odstíny | 20,0% | 16,0% |
| Vyvážená jemnost | 20,0% | 28,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 4,0% | 6,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 71,8% | 64,7% |
| Zemité tóny | 17,9% | 32,4% |
| Tmavé tóny | 7,7% | 2,9% |
| Přírodní motivy | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 38,0% | 36,0% |
| Vyvážená | 54,0% | 52,0% |
| Živobylé | 8,0% | 12,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 26,0% | 26,0% |
| Jemný | 18,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 12,0% | 6,0% |
| Výrazný | 8,0% | 8,0% |
| Prohlášení | 36,0% | 30,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 40,0% | 18,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 10,0% | 24,0% |
| Vyvážená harmonie | 6,0% | 4,0% |
| Silná barevná jednotnost | 20,0% | 16,0% |
| Jednotná paleta | 24,0% | 38,0% |
Která díla umělce Norman Wilkinson přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| War in Pictures An Aircraft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipbuilding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mourne Mountains, Sliev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock of Cashel (London, Mid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japan Signs Her Own Death W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest Fields, Sperrins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Raid on the Anchorage F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ireland for Holidays The Gi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Action off Cape Matap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Train Crossing Monsal Dale… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Norman Wilkinson?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
| Zařízení | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| počítače | 4 600 | 86,8% |
| telefony | 600 | 11,3% |
| tablety | 100 | 1,9% |
V jakých jazycích sledují Norman Wilkinson?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| japonsky | 200 | 50,0% |
| italsky | 100 | 25,0% |
| turecky | 100 | 25,0% |
Kolik lidí denně sleduje Norman Wilkinson a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 100 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 0 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 100 |
| čt 1 Říj | 100 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 100 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 400 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 100 |
| po 12 Říj | 200 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 400 |
| so 17 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 100 |
| po 19 Říj (předpověď) | 200 |
| út 20 Říj (předpověď) | 100 |
| st 21 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 500 |
| so 24 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 100 |
| po 26 Říj (předpověď) | 200 |
| út 27 Říj (předpověď) | 100 |
| st 28 Říj (předpověď) | 100 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 600 |
| so 31 Říj (předpověď) | 100 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 100 |
| po 2 Lis (předpověď) | 200 |
| út 3 Lis (předpověď) | 100 |
Otázky k Norman Wilkinson
Která díla umělce Norman Wilkinson přitahují nejvíce pozornosti?
- The Little Ships at Dunkirk, June 1940, s 200 návštěvami (4% všech zobrazení umělce Norman Wilkinson). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Norman Wilkinson na OriginalUniqueArt.com?
- 5 300 návštěv za dvanáct měsíců: 1 100 na stránce umělce a 4 200 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Norman Wilkinson?
- Tvůrce Norman Wilkinson sledují na zařízeních počítače (87%), telefony (11%) a tablety (2%); počítače tvoří 87% všech návštěv.
Jaké díla od Norman Wilkinson lidé preferují?
- Zemité tóny (Barevná paleta): 32% návštěv oproti 18% v katalogu.