Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Naum Gabo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Naum Gabo: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Kinetic Construction (Standing Wave): 700 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 47% z celkového počtu prohlídek umělce Naum Gabo. Poté Linear Construction No. 1 a Constructive torso model, (1918). Celkem 1 700 návštěv: 800 na stránce umělce, 900 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Nejtmavší (Jasnost světla) si připravila 60% návštěv i přes pouhých 17% katalogu.
Naum Gabo: 8 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 8 děl umělce Naum Gabo, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Kinetic Construction (Standing Wave), 1920
700 návštěv · 46,7%
-
2
Linear Construction No. 1, 1943
200 návštěv · 13,3%
-
3
Constructive torso model, (1918)
100 návštěv · 6,7%
-
4
Model for 'Torsion', 1928
100 návštěv · 6,7%
-
5
Sloup, (1923)
100 návštěv · 6,7%
-
6
Untitled, (Detal) (1957)
100 návštěv · 6,7%
-
7
Untitled (416)
100 návštěv · 6,7%
-
8
Untitled (473)
100 návštěv · 6,7%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Naum Gabo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 300 | 900 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 400 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Naum Gabo obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Naum Gabo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 16,7% | 60,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 50,0% | 13,3% |
| Jasná rovnováha | 25,0% | 20,0% |
| Luminózní | 8,3% | 6,7% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 66,7% | 86,7% |
| Jemné odstíny | 8,3% | 6,7% |
| Vyvážená jemnost | 25,0% | 6,7% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 57,1% | 80,0% |
| Zemité tóny | 28,6% | 0,0% |
| Monochromní | 14,3% | 20,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 58,3% | 86,7% |
| Vyvážená | 25,0% | 6,7% |
| Živobylé | 16,7% | 6,7% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 25,0% | 60,0% |
| Jemný | 8,3% | 13,3% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 33,3% | 13,3% |
| Prohlášení | 33,3% | 13,3% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 33,3% | 60,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 16,7% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 13,3% |
| Silná barevná jednotnost | 25,0% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 8,3% | 6,7% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Naum Gabo srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kinetic Construction (Stand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Linear Construction No. 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Model for 'Torsion' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled, (Detal) (1957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (416) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled, (1957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotterdam kunstwerk gestile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled, (Detal) (1957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fountain at guy's and st th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constructive torso model, (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Naum Gabo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| francouzsky | 300 | 30,0% |
| česky | 200 | 20,0% |
| anglicky | 100 | 10,0% |
| španělsky | 100 | 10,0% |
| polsky | 100 | 10,0% |
| portugalsky | 100 | 10,0% |
| švédsky | 100 | 10,0% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Naum Gabo a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 200 |
| po 28 Zář | 200 |
| út 29 Zář | 400 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 100 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 100 |
| pá 9 Říj | 100 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 200 |
| po 12 Říj | 300 |
| út 13 Říj | 200 |
| st 14 Říj | 400 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 100 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 300 |
| po 19 Říj (předpověď) | 400 |
| út 20 Říj (předpověď) | 500 |
| st 21 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 100 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 300 |
| po 26 Říj (předpověď) | 400 |
| út 27 Říj (předpověď) | 500 |
| st 28 Říj (předpověď) | 300 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 100 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 100 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 300 |
| po 2 Lis (předpověď) | 500 |
| út 3 Lis (předpověď) | 600 |
| st 4 Lis (předpověď) | 300 |
Naum Gabo: krátké odpovědi
Které dílo umělce Naum Gabo má nejvyšší sledovanost?
- Kinetic Construction (Standing Wave): 700 návštěv, což představuje 47% všech zobrazení umělce Naum Gabo. Seznam pokračuje až do pořadí 8.
Kolik návštěv má Naum Gabo?
- 1 700 za dvanáct měsíců (800 na stránce umělce, 900 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Naum Gabo?
- Ano, Nejtmavší (Jasnost světla): 60% návštěv pro 17% katalogu.