Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Nam June Paik na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Nam June Paik: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je Dogmatic: 400 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 20% z celkového počtu prohlídek umělce Nam June Paik. Poté Elephant Cart a Rainbow Stripes I. Celkem 2 900 návštěv: 1 600 na stránce umělce, 1 300 u děl. Počet návštěvníků klesá: o 20% méně návštěv v období Říj 2026 oproti Zář 2026. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 1 200 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev) si připravila 30% návštěv i přes pouhých 13% katalogu.
Nam June Paik: 10 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 10 děl umělce Nam June Paik, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
-
1
Dogmatic
400 návštěv · 20,0%
-
2
Elephant Cart
400 návštěv · 20,0%
-
3
Rainbow Stripes I, 1996
300 návštěv · 15,0%
-
4
9 23 69 Experiment with David Atwood, 1969
200 návštěv · 10,0%
-
5
Untitled (DMZ Must Become A Tiger Farm), 1988
200 návštěv · 10,0%
-
6
Electronic Superhighway Continental U.S., Alaska, Hawaii, 1995
100 návštěv · 5,0%
-
7
Elephant Cart (detail)
100 návštěv · 5,0%
-
8
Antenna Buddha
100 návštěv · 5,0%
-
9
French Clock TV, 1989
100 návštěv · 5,0%
-
10
Etude 1, 1968
100 návštěv · 5,0%
Jak se měsíčně mění publikum umělce Nam June Paik?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 0 |
| Čec 2026 | 400 | 800 |
| Srp 2026 | 400 | 300 |
| Zář 2026 | 300 | 200 |
| Říj 2026 | 400 | 0 |
Jak se v průběhu roku s díly Nam June Paik obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Nam June Paik?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 20,0% | 10,0% |
| Měkké stínění | 13,3% | 25,0% |
| Střední jas | 6,7% | 5,0% |
| Jasná rovnováha | 26,7% | 20,0% |
| Luminózní | 33,3% | 40,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 66,7% | 65,0% |
| Jemné odstíny | 26,7% | 20,0% |
| Vyvážená jemnost | 0,0% | 0,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 6,7% | 15,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 60,0% | 66,7% |
| Teplé tóny | 10,0% | 25,0% |
| Pastelové barvy | 20,0% | 8,3% |
| Monochromní | 10,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 73,3% | 75,0% |
| Vyvážená | 20,0% | 10,0% |
| Živobylé | 6,7% | 15,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 13,3% | 5,0% |
| Jemný | 13,3% | 5,0% |
| Vyvážený | 6,7% | 10,0% |
| Výrazný | 13,3% | 10,0% |
| Prohlášení | 53,3% | 70,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 46,7% | 35,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 13,3% | 30,0% |
| Vyvážená harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Silná barevná jednotnost | 26,7% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 13,3% | 10,0% |
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Nam June Paik srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elephant Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elephant Cart (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled, from the portfoli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 9 23 69 Experiment with Dav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Zen for TV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| T.V. Clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Technology | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Electronic Superhighway Con… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rainbow Stripes I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
Jakým jazykem mluví publikum umělce Nam June Paik?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| česky | 400 | 66,7% |
| litevsky | 100 | 16,7% |
| portugalsky | 100 | 16,7% |
Jak vypadají denní návštěvy umělce Nam June Paik a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| ne 18 Říj | 300 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 100 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 100 |
| út 27 Říj | 100 |
| st 28 Říj | 100 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 100 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 100 |
| čt 5 Lis | 100 |
| pá 6 Lis | 0 |
| so 7 Lis | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 100 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 100 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 100 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 100 |
| čt 26 Lis (předpověď) | 0 |
| pá 27 Lis (předpověď) | 0 |
| so 28 Lis (předpověď) | 0 |
Nam June Paik: krátké odpovědi
Které dílo umělce Nam June Paik má nejvyšší sledovanost?
- Dogmatic: 400 návštěv, což představuje 20% všech zobrazení umělce Nam June Paik. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Nam June Paik?
- 2 900 za dvanáct měsíců (1 600 na stránce umělce, 1 300 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Nam June Paik?
- Ano, Jemně promíchaná paleta (Harmonie barev): 30% návštěv pro 13% katalogu.