Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Michelozzo Di Bartolomeo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Michelozzo Di Bartolomeo: klíčové postavy
Nejvíce prohlíženým dílem je View of the Convent of San Marco: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% z celkového počtu prohlídek umělce Michelozzo Di Bartolomeo. Poté Corridor of the North Dormitory a Courtyard. Celkem 700 návštěv: 300 na stránce umělce, 400 u děl. Špičkový měsíc: Čec 2026 s 400 návštěvami. Jedna chuť vyniká: Měkké stínění (Jasnost světla) si připravila 71% návštěv i přes pouhých 28% katalogu.
Michelozzo Di Bartolomeo: 6 nejvíce prohlížených děl
Toto hodnocení počítá návštěvy, nikoliv skóre v katalogu: 6 děl umělce Michelozzo Di Bartolomeo, která byla nejčastěji prohlížena na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců.
Jak se měsíčně mění publikum umělce Michelozzo Di Bartolomeo?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
200
200
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
100
Jak se v průběhu roku s díly Michelozzo Di Bartolomeo obrací?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si diváci vybírají z děl umělce Michelozzo Di Bartolomeo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
68,8%
50,0%
Pokojný
25,0%
50,0%
Eterický
6,2%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
62,5%
50,0%
Pokojný
18,8%
33,3%
Výrazný
12,5%
0,0%
Reflektivní
6,2%
16,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
11,1%
14,3%
Měkké stínění
27,8%
71,4%
Střední jas
55,6%
14,3%
Jasná rovnováha
5,6%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
55,6%
57,1%
Jemné odstíny
44,4%
42,9%
Vyvážená jemnost
0,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
57,1%
Vyvážená
50,0%
42,9%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
16,7%
0,0%
Výrazný
11,1%
14,3%
Prohlášení
72,2%
85,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
5,6%
14,3%
Jemně promíchaná paleta
5,6%
14,3%
Vyvážená harmonie
11,1%
28,6%
Silná barevná jednotnost
44,4%
28,6%
Jednotná paleta
33,3%
14,3%
Jak se nejvíce sledovaná díla umělce Michelozzo Di Bartolomeo srovnávají v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Courtyard
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View of the Convent of San…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Faith
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Corridor of the North Dormi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virtue (detail)
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Courtyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Façade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Courtyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Library
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakým jazykem mluví publikum umělce Michelozzo Di Bartolomeo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
100
100,0%
Jak vypadají denní návštěvy umělce Michelozzo Di Bartolomeo a jaká je prognóza?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
100
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
200
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
200
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Michelozzo Di Bartolomeo: krátké odpovědi
Které dílo umělce Michelozzo Di Bartolomeo má nejvyšší sledovanost?
View of the Convent of San Marco: 200 návštěv, což představuje 29% všech zobrazení umělce Michelozzo Di Bartolomeo. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Kolik návštěv má Michelozzo Di Bartolomeo?
700 za dvanáct měsíců (300 na stránce umělce, 400 u děl).
Preferuje publikum určitý druh děl od Michelozzo Di Bartolomeo?
Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 71% návštěv pro 28% katalogu.