Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Michele Giovanni Marieschi na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Michele Giovanni Marieschi: jak vypadal rok návštěv
Buildings and Figures near a River with Rapids je nejvíce sledované dílo: 100 prohlídek za rok, což představuje 20% veškeré pozornosti věnované umělci Michele Giovanni Marieschi. Následuje jich The Grand Canal with San Simeone, Venice a Santa Maria della Salute, Venice. Stránka umělce zaznamenala 400 návštěv, díla 400 návštěv a celkem 800 návštěv. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 400 návštěvami. Preferují Neutrální tóny (Barevná paleta): 50% návštěv oproti 20% v katalogu.
5 nejvíce sledovaných děl umělce Michele Giovanni Marieschi
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Michele Giovanni Marieschi.
-
1
Buildings and Figures near a River with Rapids, 1735
100 návštěv · 20,0%
-
2
The Grand Canal with San Simeone, Venice, 1741
100 návštěv · 20,0%
-
3
Santa Maria della Salute, Venice
100 návštěv · 20,0%
-
4
Buildings and Figures near a River with Shipping
100 návštěv · 20,0%
-
5
View of the Courtyard of the Doge's Palace, Venice
100 návštěv · 20,0%
Kdy lidé navštěvují stránku Michele Giovanni Marieschi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 100 | 100 |
| Čec 2026 | 100 | 300 |
| Srp 2026 | 100 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
| Říj 2026 | 100 | 0 |
Kdy jsou k vidění díla umělce Michele Giovanni Marieschi?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Michele Giovanni Marieschi?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 7,1% | 0,0% |
| Měkké stínění | 14,3% | 20,0% |
| Střední jas | 78,6% | 80,0% |
| Jasná rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózní | 0,0% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 14,3% | 20,0% |
| Jemné odstíny | 57,1% | 60,0% |
| Vyvážená jemnost | 21,4% | 20,0% |
| Jasná barevná přítomnost | 7,1% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,0% | 50,0% |
| Neutrální tóny | 20,0% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 20,0% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená | 85,7% | 100,0% |
| Živobylé | 7,1% | 0,0% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 14,3% | 20,0% |
| Výrazný | 50,0% | 20,0% |
| Prohlášení | 35,7% | 60,0% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 35,7% | 20,0% |
| Jemně promíchaná paleta | 7,1% | 0,0% |
| Vyvážená harmonie | 21,4% | 40,0% |
| Silná barevná jednotnost | 35,7% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Michele Giovanni Marieschi měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
| Dílo | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 | Říj 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rialto Bridge, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Rialto Bridge a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grand Canal with San Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Buildings and Figures near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Buildings and Figures near… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rialto Bridge in Venice… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Courtyard of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Grand Canal, Venice, ab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grand Canal at the leve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Piazza San Marco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V jakých jazycích je Michele Giovanni Marieschi sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
| Jazyk | Návštěvy | Sdílet |
|---|---|---|
| německy | 100 | 100,0% |
Kolik denních návštěv má Michele Giovanni Marieschi a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| čt 15 Říj | 0 |
| pá 16 Říj | 0 |
| so 17 Říj | 0 |
| ne 18 Říj | 0 |
| po 19 Říj | 0 |
| út 20 Říj | 0 |
| st 21 Říj | 0 |
| čt 22 Říj | 0 |
| pá 23 Říj | 0 |
| so 24 Říj | 0 |
| ne 25 Říj | 0 |
| po 26 Říj | 0 |
| út 27 Říj | 0 |
| st 28 Říj | 0 |
| čt 29 Říj | 100 |
| pá 30 Říj | 0 |
| so 31 Říj | 0 |
| ne 1 Lis | 0 |
| po 2 Lis | 0 |
| út 3 Lis | 0 |
| st 4 Lis | 0 |
| čt 5 Lis (předpověď) | 100 |
| pá 6 Lis (předpověď) | 0 |
| so 7 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 8 Lis (předpověď) | 0 |
| po 9 Lis (předpověď) | 0 |
| út 10 Lis (předpověď) | 0 |
| st 11 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 12 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 13 Lis (předpověď) | 0 |
| so 14 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 15 Lis (předpověď) | 0 |
| po 16 Lis (předpověď) | 0 |
| út 17 Lis (předpověď) | 0 |
| st 18 Lis (předpověď) | 0 |
| čt 19 Lis (předpověď) | 200 |
| pá 20 Lis (předpověď) | 0 |
| so 21 Lis (předpověď) | 0 |
| ne 22 Lis (předpověď) | 0 |
| po 23 Lis (předpověď) | 0 |
| út 24 Lis (předpověď) | 0 |
| st 25 Lis (předpověď) | 0 |
Časté dotazy o Michele Giovanni Marieschi
Které dílo umělce Michele Giovanni Marieschi má nejvíce prohlédnutí?
- Nejprve Buildings and Figures near a River with Rapids s 100 návštěvami, což představuje 20% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 5 děl.
Jak velké je publikum Michele Giovanni Marieschi na OriginalUniqueArt.com?
- 800 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce umělce, 400 u děl.
Která díla Michele Giovanni Marieschi odpovídají vkusu návštěvníků?
- Díla označená jako Neutrální tóny (Barevná paleta) získávají 50% návštěv z 20% katalogu.