Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Maximilien Luce na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Maximilien Luce: publikum na první pohled
Steelworks přitahuje nejvíce pozornosti: 3 600 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 26% všech zobrazení profilu Maximilien Luce na OriginalUniqueArt.com. Následuje The Seine at Herblay a A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune). Maximilien Luce zaznamenal celkem 14 300 návštěv: 2 100 na stránce umělce a 12 200 u jednotlivých děl. Každý měsíc více diváků: počet návštěv vzrostl o 64% z Zář 2026 na Říj 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 10 500 návštěvami. Publikum sleduje na počítače (86%), telefony (11%) a tablety (3%). Publikum se kloní k Dramatický (Atmosféra): 59% návštěv pro 12% katalogu umělce.
10 děl umělce Maximilien Luce, která přitahují nejvíce pozornosti
Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Maximilien Luce, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
400
Čec 2026
1 200
9 300
Srp 2026
0
400
Zář 2026
200
900
Říj 2026
600
1 200
Jak často jsou prohlížena díla umělce Maximilien Luce?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaká díla si vybírají diváci umělce Maximilien Luce?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
12,5%
58,6%
Pokojný
50,0%
15,7%
Nostalgický
25,0%
12,9%
Klidná atmosféra
0,0%
10,0%
Romantický
12,5%
2,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Výrazný
12,5%
57,1%
Pokojný
37,5%
18,6%
Melancholický
0,0%
8,6%
Klidná
25,0%
4,3%
Závažný a tklivý
0,0%
4,3%
Radostný
12,5%
1,4%
Reflektivní
0,0%
2,9%
Duchovní
12,5%
1,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
0,0%
Měkké stínění
10,0%
15,7%
Střední jas
58,0%
54,3%
Jasná rovnováha
26,0%
28,6%
Luminózní
4,0%
1,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
30,0%
16,4%
Jemné odstíny
46,0%
55,7%
Vyvážená jemnost
22,0%
25,7%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
2,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
67,7%
63,1%
Zemité tóny
29,0%
33,3%
Tmavé tóny
0,0%
2,4%
Pastelové barvy
3,2%
1,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
16,0%
8,6%
Vyvážená
72,0%
79,3%
Živobylé
12,0%
12,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,0%
3,6%
Jemný
28,0%
13,6%
Vyvážený
14,0%
7,1%
Výrazný
14,0%
14,3%
Prohlášení
30,0%
61,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
48,0%
60,7%
Jemně promíchaná paleta
18,0%
21,4%
Vyvážená harmonie
12,0%
10,0%
Silná barevná jednotnost
14,0%
6,4%
Jednotná paleta
8,0%
1,4%
Která díla umělce Maximilien Luce přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Pile Drivers
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
100
Notre Dame
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Flood
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
View of London (Cannon Stre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Paris, View of the Seine, N…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Region of Paris, View of Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Port of Rotterdam, Even…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Port of Saint-Tropez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Notre Dame
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
La Gare de l'Est
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení lidé používají ke sledování Maximilien Luce?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
12 300
86,0%
telefony
1 600
11,2%
tablety
400
2,8%
V jakých jazycích sledují Maximilien Luce?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
rusky
200
28,6%
arabsky
100
14,3%
anglicky
100
14,3%
španělsky
100
14,3%
maďarsky
100
14,3%
japonsky
100
14,3%
Kolik lidí denně sleduje Maximilien Luce a jaký je očekávaný výsledek?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 12 Říj
100
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
400
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
200
so 24 Říj
300
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
200
út 27 Říj
200
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
200
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
100
po 2 Lis (předpověď)
200
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
300
pá 6 Lis (předpověď)
200
so 7 Lis (předpověď)
200
ne 8 Lis (předpověď)
100
po 9 Lis (předpověď)
200
út 10 Lis (předpověď)
100
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
400
pá 13 Lis (předpověď)
200
so 14 Lis (předpověď)
200
ne 15 Lis (předpověď)
100
po 16 Lis (předpověď)
200
út 17 Lis (předpověď)
100
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
400
pá 20 Lis (předpověď)
200
so 21 Lis (předpověď)
200
ne 22 Lis (předpověď)
100
Otázky k Maximilien Luce
Která díla umělce Maximilien Luce přitahují nejvíce pozornosti?
Steelworks, s 3 600 návštěvami (26% všech zobrazení umělce Maximilien Luce). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.
Kolik lidí sleduje Maximilien Luce na OriginalUniqueArt.com?
14 300 návštěv za dvanáct měsíců: 2 100 na stránce umělce a 12 200 u jednotlivých děl.
Na jakých zařízeních sledují díla Maximilien Luce?
Tvůrce Maximilien Luce sledují na zařízeních počítače (86%), telefony (11%) a tablety (3%); počítače tvoří 86% všech návštěv.
Jaké díla od Maximilien Luce lidé preferují?
Dramatický (Atmosféra): 59% návštěv oproti 12% v katalogu.