Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Max Ernst na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Max Ernst: jak vypadal rok návštěv
Evropa po dešti II je nejvíce sledované dílo: 8 100 prohlídek za rok, což představuje 6% veškeré pozornosti věnované umělci Max Ernst. Následuje jich Oko ticha a Surrealismus a malba. Stránka umělce zaznamenala 41 300 návštěv, díla 82 100 návštěv a celkem 123 400 návštěv. Zájem klesl o 8% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 72 700 návštěvami. Návštěvníci čtou v anglicky (27%), francouzsky (24%) a německy (12%). Návštěvníci přicházejí z Spojené státy americké (20%), Německo (7%) a Švédsko (7%). Návštěvníci sledují na počítače (66%), telefony (28%) a tablety (5%). Preferují Zemité tóny (Barevná paleta): 47% návštěv oproti 18% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Max Ernst
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Max Ernst.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
1 700
Čec 2026
11 800
60 900
Srp 2026
9 300
16 200
Zář 2026
20 200
3 300
Kdy jsou k vidění díla umělce Max Ernst?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Max Ernst?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Mystický
25,6%
49,3%
Dramatický
25,6%
21,8%
Klidná atmosféra
20,9%
12,2%
Eterický
7,0%
4,9%
Pokojný
7,0%
3,9%
Romantický
7,0%
2,7%
Elegance
2,3%
2,3%
Zemité tóny
2,3%
0,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
48,9%
62,2%
Melancholický
14,9%
12,6%
Reflektivní
21,3%
9,2%
Napětí
2,1%
4,9%
Dramatický
2,1%
3,5%
Romantický
4,3%
1,7%
Pokojný
0,0%
1,8%
Klidná
4,3%
1,5%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
13,4%
Měkké stínění
34,0%
37,5%
Střední jas
28,0%
32,5%
Jasná rovnováha
14,0%
10,7%
Luminózní
10,0%
5,9%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
28,0%
22,9%
Jemné odstíny
22,0%
22,1%
Vyvážená jemnost
24,0%
37,3%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
15,5%
Sytá barva
8,0%
2,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
17,6%
46,9%
Tmavé tóny
32,4%
27,3%
Neutrální tóny
29,4%
20,2%
Pastelové barvy
5,9%
4,0%
Přírodní motivy
8,8%
0,7%
Monochromní
2,9%
0,8%
Západ slunce
2,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
31,7%
Vyvážená
44,0%
45,2%
Živobylé
24,0%
23,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
5,8%
Jemný
20,0%
15,8%
Vyvážený
18,0%
12,5%
Výrazný
16,0%
9,3%
Prohlášení
38,0%
56,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
32,0%
36,1%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
18,0%
Vyvážená harmonie
16,0%
13,0%
Silná barevná jednotnost
20,0%
24,8%
Jednotná paleta
20,0%
8,1%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Max Ernst měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Slon Celebes
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 000
1 200
300
Evropa po dešti II
0
0
0
0
0
0
0
0
100
3 200
1 200
200
Z tohoto se nic nedozví muži
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
0
Celestá Město
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
100
0
Célèbes nebo Žirafa Célèbes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Ναπολέων στην ερημιά
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
Oblečení nevěsty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
100
0
Rozvěšení nevěsty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Oedipus Rex
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Les dieux obscurs (Temní bo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
Jaké je rozdělení publika Max Ernst podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
81 800
66,3%
telefony
35 000
28,4%
tablety
6 600
5,3%
V jakých jazycích je Max Ernst sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
5 400
26,7%
francouzsky
4 800
23,8%
německy
2 400
11,9%
španělsky
1 600
7,9%
korejsky
900
4,5%
rusky
900
4,5%
portugalsky
800
4,0%
slovensky
700
3,5%
česky
400
2,0%
dánsky
400
2,0%
Kolik denních návštěv má Max Ernst a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
so 26 Zář
3 900
ne 27 Zář
3 100
po 28 Zář
6 000
út 29 Zář
2 400
st 30 Zář
2 500
čt 1 Říj
3 600
pá 2 Říj
3 300
so 3 Říj
2 500
ne 4 Říj
3 200
po 5 Říj
3 900
út 6 Říj
4 600
st 7 Říj
4 100
čt 8 Říj
5 700
pá 9 Říj
5 200
so 10 Říj
4 000
ne 11 Říj
3 700
po 12 Říj
4 600
út 13 Říj
4 400
st 14 Říj
4 000
čt 15 Říj
4 300
pá 16 Říj
3 400
so 17 Říj (předpověď)
3 800
ne 18 Říj (předpověď)
3 600
po 19 Říj (předpověď)
5 300
út 20 Říj (předpověď)
4 100
st 21 Říj (předpověď)
3 900
čt 22 Říj (předpověď)
4 900
pá 23 Říj (předpověď)
4 300
so 24 Říj (předpověď)
3 900
ne 25 Říj (předpověď)
3 800
po 26 Říj (předpověď)
5 500
út 27 Říj (předpověď)
4 300
st 28 Říj (předpověď)
4 000
čt 29 Říj (předpověď)
5 200
pá 30 Říj (předpověď)
4 500
so 31 Říj (předpověď)
4 100
ne 1 Lis (předpověď)
3 900
po 2 Lis (předpověď)
5 700
út 3 Lis (předpověď)
4 500
st 4 Lis (předpověď)
4 200
čt 5 Lis (předpověď)
5 300
pá 6 Lis (předpověď)
4 700
Časté dotazy o Max Ernst
Které dílo umělce Max Ernst má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Evropa po dešti II s 8 100 návštěvami, což představuje 6% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Max Ernst na OriginalUniqueArt.com?
123 400 návštěv za dvanáct měsíců: 41 300 na stránce umělce, 82 100 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Max Ernst?
Publikum pochází z počítače (66%), telefony (28%) a tablety (5%); počítače tvoří 66% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Max Ernst?
anglicky (27%), francouzsky (24%) a německy (12%); anglicky pokrývá 27%.
Která díla Max Ernst odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Zemité tóny (Barevná paleta) získávají 47% návštěv z 18% katalogu.