Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Max Ernst na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Max Ernst: jak vypadal rok návštěv
Evropa po dešti II je nejvíce sledované dílo: 20 600 prohlídek za rok, což představuje 8% veškeré pozornosti věnované umělci Max Ernst. Následuje jich Slon Celebes a Oko ticha. Stránka umělce zaznamenala 62 900 návštěv, díla 88 200 návštěv a celkem 151 100 návštěv. Zájem vzrostl o 18% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejobytelnějším měsícem byl Čec 2026 s 72 700 návštěvami. Návštěvníci čtou v anglicky (31%), španělsky (11%) a německy (11%). Návštěvníci přicházejí z Německo (12%), Spojené státy americké (11%) a Francie (7%). Návštěvníci sledují na počítače (63%), telefony (31%) a tablety (6%). Preferují Prohlášení (Kontrast): 58% návštěv oproti 34% v katalogu.
10 nejvíce sledovaných děl umělce Max Ernst
Každé pořadí odráží počet návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců; 1. místo je nejnavštěvovanější dílo umělce Max Ernst.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Data v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
1 700
Čec 2026
11 800
60 900
Srp 2026
9 300
16 200
Zář 2026
20 200
3 300
Říj 2026
21 600
6 100
Kdy jsou k vidění díla umělce Max Ernst?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si návštěvníci vybírají z děl umělce Max Ernst?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Data v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Mystický
43,2%
51,8%
Dramatický
15,9%
20,8%
Klidná atmosféra
9,1%
11,1%
Eterický
13,6%
4,5%
Pokojný
9,1%
3,3%
Elegance
0,0%
3,4%
Romantický
4,5%
1,7%
Nostalgický
0,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
63,3%
62,7%
Melancholický
4,1%
12,7%
Reflektivní
12,2%
8,4%
Napětí
0,0%
4,1%
Dramatický
8,2%
3,5%
Romantický
0,0%
3,0%
Klidná
4,1%
1,5%
Pokojný
4,1%
1,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,0%
13,4%
Měkké stínění
32,0%
38,3%
Střední jas
26,0%
33,8%
Jasná rovnováha
18,0%
10,0%
Luminózní
12,0%
4,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
22,0%
22,6%
Jemné odstíny
28,0%
21,6%
Vyvážená jemnost
30,0%
38,8%
Jasná barevná přítomnost
20,0%
14,4%
Sytá barva
0,0%
2,7%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
28,6%
47,5%
Tmavé tóny
26,2%
28,6%
Neutrální tóny
38,1%
19,1%
Pastelové barvy
2,4%
3,4%
Přírodní motivy
0,0%
0,8%
Monochromní
4,8%
0,6%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
28,0%
30,2%
Vyvážená
44,0%
48,3%
Živobylé
28,0%
21,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
5,5%
Jemný
18,0%
16,2%
Vyvážený
2,0%
11,6%
Výrazný
30,0%
8,6%
Prohlášení
34,0%
58,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
40,0%
38,0%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
19,5%
Vyvážená harmonie
10,0%
12,0%
Silná barevná jednotnost
24,0%
23,2%
Jednotná paleta
14,0%
7,2%
Jaká jsou nejvíce sledovaná díla umělce Max Ernst měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Data v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Célèbes nebo Žirafa Célèbes
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Slon Celebes
0
0
0
0
0
0
0
300
1 000
1 200
300
100
Evropa po dešti II
0
0
0
0
0
0
0
100
3 200
1 200
200
200
Z tohoto se nic nedozví muži
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
0
100
Celestá Město
0
0
0
0
0
0
0
0
900
100
0
1 200
Ναπολέων στην ερημιά
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
0
Oblečení nevěsty
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
100
0
300
Rozvěšení nevěsty
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
100
Pokoušení svatého Antonína
0
0
0
0
0
0
0
100
1 400
200
100
0
Panenka Maria trestající Je…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Jaké je rozdělení publika Max Ernst podle zařízení?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Data v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
95 300
63,1%
telefony
46 300
30,6%
tablety
9 500
6,3%
V jakých jazycích je Max Ernst sledován/a?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Data v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
7 000
30,6%
španělsky
2 600
11,4%
německy
2 500
10,9%
korejsky
1 700
7,4%
francouzsky
1 100
4,8%
portugalsky
1 100
4,8%
rusky
1 000
4,4%
polsky
700
3,1%
slovensky
700
3,1%
italsky
600
2,6%
Kolik denních návštěv má Max Ernst a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Data v tabulce
Den
Návštěvy
st 14 Říj
3 900
čt 15 Říj
4 200
pá 16 Říj
3 300
so 17 Říj
5 500
ne 18 Říj
3 400
po 19 Říj
3 400
út 20 Říj
4 200
st 21 Říj
3 400
čt 22 Říj
7 400
pá 23 Říj
3 700
so 24 Říj
1 700
ne 25 Říj
6 100
po 26 Říj
3 400
út 27 Říj
4 300
st 28 Říj
6 300
čt 29 Říj
9 200
pá 30 Říj
5 400
so 31 Říj
5 100
ne 1 Lis
5 200
po 2 Lis
4 700
út 3 Lis
8 400
st 4 Lis (předpověď)
6 800
čt 5 Lis (předpověď)
10 400
pá 6 Lis (předpověď)
6 200
so 7 Lis (předpověď)
6 200
ne 8 Lis (předpověď)
7 400
po 9 Lis (předpověď)
5 800
út 10 Lis (předpověď)
8 500
st 11 Lis (předpověď)
7 600
čt 12 Lis (předpověď)
11 600
pá 13 Lis (předpověď)
6 900
so 14 Lis (předpověď)
6 900
ne 15 Lis (předpověď)
8 200
po 16 Lis (předpověď)
6 400
út 17 Lis (předpověď)
9 500
st 18 Lis (předpověď)
8 300
čt 19 Lis (předpověď)
12 700
pá 20 Lis (předpověď)
7 600
so 21 Lis (předpověď)
7 500
ne 22 Lis (předpověď)
9 000
po 23 Lis (předpověď)
7 000
út 24 Lis (předpověď)
10 300
Časté dotazy o Max Ernst
Které dílo umělce Max Ernst má nejvíce prohlédnutí?
Nejprve Evropa po dešti II s 20 600 návštěvami, což představuje 8% všech zhlédnutí. Nad ním je zařazeno 10 děl.
Jak velké je publikum Max Ernst na OriginalUniqueArt.com?
151 100 návštěv za dvanáct měsíců: 62 900 na stránce umělce, 88 200 u děl.
Jaká zařízení používá publikum umělce Max Ernst?
Publikum pochází z počítače (63%), telefony (31%) a tablety (6%); počítače tvoří 63% návštěv.
Jakými jazyky mluví odběratelé umělce Max Ernst?
anglicky (31%), španělsky (11%) a německy (11%); anglicky pokrývá 31%.
Která díla Max Ernst odpovídají vkusu návštěvníků?
Díla označená jako Prohlášení (Kontrast) získávají 58% návštěv z 34% katalogu.