Maurits Cornelis Escher Kdo nás sleduje

1898 – 1972

Co najdete na této stránce?

Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Maurits Cornelis Escher na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

Maurits Cornelis Escher: publikum na první pohled

Žluták 70 Motýl přitahuje nejvíce pozornosti: 2 100 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 11% všech zobrazení profilu Maurits Cornelis Escher na OriginalUniqueArt.com. Následuje Eye a Limit III. Maurits Cornelis Escher zaznamenal celkem 19 700 návštěv: 8 300 na stránce umělce a 11 400 u jednotlivých děl. V poslední době méně návštěvníků: počet prohlížek klesl o 5% z Srp 2026 na Zář 2026. Neaktivnějším měsícem byl Čec 2026 s 11 800 návštěvami. Publikum čte v řecky (19%), anglicky (19%) a italsky (10%). Publikum sleduje na počítače (73%), telefony (24%) a tablety (3%). Publikum se kloní k Zemité tóny (Barevná paleta): 27% návštěv pro 9% katalogu umělce.

10 děl umělce Maurits Cornelis Escher, která přitahují nejvíce pozornosti

Seřazeno podle skutečných návštěv na OriginalUniqueArt.com za posledních dvanáct měsíců: 10 děl umělce Maurits Cornelis Escher, která lidé nejčastěji otevírají, od nejčastějšího na prvním místě.

  1. Žluták 70 Motýl 1 Žluták 70 Motýl 2 100 návštěv · 11,4%
  2. Eye 2 Eye 800 návštěv · 4,3%
  3. Limit III 3 Limit III 700 návštěv · 3,8%
  4. Sky and Water I 4 Sky and Water I 700 návštěv · 3,8%
  5. fish 5 fish 500 návštěv · 2,7%
  6. Fluorescent Sea 6 Fluorescent Sea 500 návštěv · 2,7%
  7. Perspective 7 Perspective 400 návštěv · 2,2%
  8. Bond of Union, 1956 8 Bond of Union, 1956 400 návštěv · 2,2%
  9. E94 9 E94 400 návštěv · 2,2%
  10. 79 10 79 400 návštěv · 2,2%

Kolik lidí sleduje Maurits Cornelis Escher měsíčně?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

Zobrazit údaje
MěsícProfil umělceStránky děl
Říj 202500
Lis 202500
Pro 202500
Led 202600
Úno 202600
Bře 202600
Dub 202600
Kvě 202600
Čen 2026100400
Čec 20263 9007 900
Srp 20261 8002 000
Zář 20262 5001 100

Jak často jsou prohlížena díla umělce Maurits Cornelis Escher?

Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

Která díla umělce Maurits Cornelis Escher přitahují měsíce po měsíci nejvíce pozornosti?

Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

Zobrazit údaje
DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
Limit III0000000005001000
Bond of Union, 19560000000003000100
Žluták 70 Motýl00000000080000
Puddle00000000010000
Grasshopper000000000000
Dragon00000000020000
Watercolor 117 Crab000000000000
Watercolor 55 Fish000000000000
Butterflies00000000020000
Fish000000000000

Jaká zařízení lidé používají ke sledování Maurits Cornelis Escher?

Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

Zobrazit údaje
ZařízeníNávštěvySdílet
počítače14 40073,1%
telefony4 70023,9%
tablety6003,0%

V jakých jazycích sledují Maurits Cornelis Escher?

Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

Zobrazit údaje
JazykNávštěvySdílet
řecky90018,8%
anglicky90018,8%
italsky50010,4%
španělsky4008,3%
ukrajinsky3006,2%
arabsky2004,2%
litevsky2004,2%
nizozemsky2004,2%
polsky2004,2%
Chinese2004,2%

Kolik lidí denně sleduje Maurits Cornelis Escher a jaký je očekávaný výsledek?

Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

Zobrazit údaje
DenNávštěvy
pá 25 Zář300
so 26 Zář200
ne 27 Zář500
po 28 Zář100
út 29 Zář300
st 30 Zář700
čt 1 Říj100
pá 2 Říj200
so 3 Říj1 000
ne 4 Říj600
po 5 Říj400
út 6 Říj500
st 7 Říj1 300
čt 8 Říj200
pá 9 Říj600
so 10 Říj300
ne 11 Říj200
po 12 Říj100
út 13 Říj600
st 14 Říj100
čt 15 Říj1 400
pá 16 Říj (předpověď)400
so 17 Říj (předpověď)600
ne 18 Říj (předpověď)500
po 19 Říj (předpověď)200
út 20 Říj (předpověď)500
st 21 Říj (předpověď)800
čt 22 Říj (předpověď)700
pá 23 Říj (předpověď)500
so 24 Říj (předpověď)600
ne 25 Říj (předpověď)600
po 26 Říj (předpověď)300
út 27 Říj (předpověď)600
st 28 Říj (předpověď)900
čt 29 Říj (předpověď)700
pá 30 Říj (předpověď)500
so 31 Říj (předpověď)700
ne 1 Lis (předpověď)600
po 2 Lis (předpověď)300
út 3 Lis (předpověď)600
st 4 Lis (předpověď)1 000
čt 5 Lis (předpověď)800

Otázky k Maurits Cornelis Escher

Která díla umělce Maurits Cornelis Escher přitahují nejvíce pozornosti?

Žluták 70 Motýl, s 2 100 návštěvami (11% všech zobrazení umělce Maurits Cornelis Escher). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 děl.

Kolik lidí sleduje Maurits Cornelis Escher na OriginalUniqueArt.com?

19 700 návštěv za dvanáct měsíců: 8 300 na stránce umělce a 11 400 u jednotlivých děl.

Na jakých zařízeních sledují díla Maurits Cornelis Escher?

Tvůrce Maurits Cornelis Escher sledují na zařízeních počítače (73%), telefony (24%) a tablety (3%); počítače tvoří 73% všech návštěv.

V jakých jazycích sledují Maurits Cornelis Escher?

V řecky (19%), anglicky (19%) a italsky (10%). Na prvním místě je řecky s podílem 19%.

Jaké díla od Maurits Cornelis Escher lidé preferují?

Zemité tóny (Barevná paleta): 27% návštěv oproti 9% v katalogu.